Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Oglądałem z nim wiele filmów - Bravehearta również widziałem, ale to co zagrał w Zabójczej Broni miażdży jego pozostałe role moim zdaniem, choć np. w Braveheart zagrał bezbłędnie to jednak rola Martina Riggsa niszczy;)

Te jego spojrzenia, miny, gesty, no absolutnie sprawił, że Zabójcza Broń to film ponadczasowy i niektóre momenty nigdy nie przestaną być zabawne.

Zabójcza Broń - najlepszy jego film moim zdaniem
Martin Riggs - najlepsza jego rola.

użytkownik usunięty

100% racja był świetny w tej roli

o czym wy mówicie? kogo to obchodzi? to nie forum na takie tematy! tutaj gada się na temat bicia kobiet! http://www.filmweb.pl/person/Mel+Gibson-39/discussion/Kiedy%C5%9B+mia%C5%82+u+mn ie+9+10%2C+ale+jak+pobi%C5%82+swoj%C4%85+%C5%BCon%C4%99+da%C5%82em+mu+10+10-1796 212?page=2#post_7839506

Najlepsza jego rola imo była w serii "Mad Max", a film to "Braveheart"

użytkownik usunięty
neo_angin

"Mad Max" - niestety nie oglądałem, nie mogę upolować w TV

A co do Braveheart to film był niesamowity, ale ja mam sentyment do Zabójczej Broni więc to ona nie jest nieco wyżej mojej hierarchii jeśli chodzi o filmy Gibsona

Ja mam DOKŁADNIE takie samo zdanie! też niestety nie oglądałam Mad Maxa, Braveheart film wspaniały ale to Zabójczą Broń wszystkie części oglądałam po milion razy. Najwspanialszy aktor na świecie!

Martin Riggs the best ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones