Melise

Elizabeth Melise Jow

6,6
1 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melise

Nie zagrała w żadnym dobrym filmie(chyba że coś mnie o mineło) i jedynie w roli Anny w
Pamiętnikach wampirów zapamiętałam ją.

sania2605

Dokładnie, dołączam się do pytania. Nóż w kieszeni mi się otwiera, kiedy widzę aktorki, których nie kojarzę z żadnej wybitnej roli, wyżej w rankingu niż np Judi Dench albo Meg Ryan... Mam nadzieję, że to tylko jakiś chochlik wkradł się w przeliczanie głosów ;-)

sania2605

Mi się zapamiętała Anna z Pamiętników Wampirów i to dobrze moim zdaniem zagrała tę postać. Poza tym bardzo lubię Annę, a sama Malese Jow jest bardzo ładna :3

Karirsu

Tak ale ranking nie opiera sie na urodzie aktora tylko na umjejętnościach aktorskich, a ona nie gra dobrze no na pewno nie lepiej od aktorek takich jak Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer, Anne Hathaway, Keira Knightley, Sandra Bullock,Nicole Kidman których w rankingu wyprzedziłą. Ona nie powinna znajść się w pierwszej setce.

sania2605

Olaboga! To ona tak wysoko jest? Ja jej nie dałem tak wysokiej noty za urodę, tylko za Annę, którą uwielbiam i przy okazji jest bardzo ładna :3 A tak przy okazji to do Anny nie mam żadnych zastrzeżeń.

Karirsu

No właśnie oto chodzi że ona wcale nie jest taka zła ale żeby tak wysoko to tego nie rozumiem

sania2605

Zauroczyła mnie Anną. Mogę jej dać ósemką, czy coś, ale moje serce wmówi mi, że zrobiłem coś złego. I właśnie dlatego Malese ma tak wysoką ocenę.

Karirsu

to napewno nie przez ciebie to musiała naprawde dużo ludzi dać jej 10

sania2605

Filmweb to strona dla wszystkich co interesują się filmem, a nie dla profesjonalnych krytyków filmowych. To normalne, że aktorzy pokoju Malese Jow, Ian Somerhalder, czy Gwyneth Paltrow będą miały zawyżone oceny. Dawanie im gorszych ocen tylko dlatego, że są za wysoko rankingu jest bez sensu, a moim zdaniem dodam jeszcze, że Malese ma od ciebie nieco zaniżoną ocenę. Zdecydowanie jest lepsza od niektórych aktorów z regularnej obsady Pamiętników Wampirów.

sania2605

Każdy ocenia jak chce. Mnie się podoba, dam wysoką notę i już. Nie ma się co pienić.

sania2605

Widzę, że dość stary temat, ale ... była w rankingu wysoko z powody algorytmu, którym liczona jest ocena. Zaraz po przekroczeniu minimalnej liczby głosów aktorzy wskakują na wysokie pozycje, ale szybko spadają wraz z kolejnymi (bardziej wyważonymi) ocenami widzów. Dlatego czasem pojawiają się w rankingach typowo sezonowe gwiazdki, na które jest akurat moda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones