Melise

Elizabeth Melise Jow

6,6
1 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melise

gra tam wampirzycę Annę, nawet nieźle jak na taki młody wiek ;]

domsko

nom. :) nawet mi się podoba jako aktorka :) mogłaby więcej ról grać

ola_stronkowska

urocza jest i mam nadzieję,że jej nie uśmiercą,bo zaczynam ją coraz
bardziej lubić.

spinelli

bardzo mi się podoba jak gra w Pamiętnikach. nie wiedziałam że jest w moim wieku dawałam jej trochę więcej lat:). ja właśnie myślę że ją uśmiercą, a szkoda. no, ale zobaczymy.

spinelli

niestety kaput,a mogla by mnie ugryzc

domsko

ona niestety ginie w pamiętnikach wampirów szkoda mi jej :/ chciałbym lubię tą aktorkę (ginie w ostatnim odcinku pierwszego sezonu)

darek_03

szkoda ze ja usmiercili, byla jedna z moich ulubionych postaci w tym serialu:((((

gemma_92

No już nie ma za bardzo po co ogladac ten serial.

wrotek

no ja też ... była moją ulubioną postacią ... ;(
wogóle Malese powinna grać więcej ról

domsko

świetnie grała Annę szkoda że ją zabili ;/ była jedną z moich ulubionych postaci :)

gabry886

same debile na tym filmwebie
tylko umieja spoiolerowac a nic pozytywnego do komentarzy nie wnosza

reaper

megaaaaa jest jako Anna, uhuhuhu !

kdzr

Bardzo ja lubiłam w 1 sezonie i teraz jest małe prawdopodobieństwo że wróci!!JEJ!!Xd

AkkarinLove

Prawdopodobieństwo stało się prawdą. Malese wróciła do serialu na kilka odcinków 3 sezonu TVD. Ale nosz kurza mać!! Po co ja się pytam, skoro zaraz ją zdjeli? Takiego hamstwa to dawno nie doznałam:/;/;/

April_MAY

Ech...Ja przed chwilą obejrzałam i jestem zawiedziona że ją zabrali.Może jednak jeszcze wróci,przynajmniej mam taka nadzieję;]

AkkarinLove

To kolejne prawdopodobieństwo jest coraz odleglejsze- scenarzyści po prostu uwielbiają nas frustrować i rozwijać zbędne wybijające z rytmu wątki. Niech im Mighty Oscar jeśle mALINKĘ za to.

April_MAY

Muszę się z Wami zgodzić. Jestem z "Pamiętnikami..." na bieżąco i w tym momencie nie wiadomo, po co były te wszystkie duchy. Bo zbyt wiele do fabuły nie wniosły. Szczególnie Anna, której jedyną funkcją było chyba rozbicie związku Jeremy'ego z Bonnie ( z czego się akurat cieszę, bo kompletnie do siebie nie pasowali). Ale końcówka odcinka "Ghost World" dała jeszcze nadzieję na ponowną wizytę Malese.
Naszyjnik nie został zniszczony, ale ten wątek jakoś pozostawili. Mam nadzieję, że w końcówce sezonu zostanie on wyjaśniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones