Mercedes Lambre

Mercedes Rodríguez Lambre

8,2
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mercedes Lambre

Jak dla mnie Mercedes jest bardzo utalentowaną aktorką.Jest moją ulubioną bohaterką z "Violetty" mimo iż to ona jest złym charakterem.Gra fenomenalnie!

LeaderVictoria

zgadzam się z Tobą. Ma trudną rolę a czuje się w niej świetnie :) Ale ulubioną bohaterką to nie jest .xD

LeaderVictoria

wolą ją od Violetty 10000 razy :3

LeaderVictoria

Dokładnie. Gra kapitalnie xD Również genialnie śpiewa, trzeba przyznać. Unikalna barwa głosu, nie to co taka Naty czy taka Violetka, bo takie barwy jak dwie przed chwilą wymieniane dość często spotykam. A głos Mercedes- cudo.

LeaderVictoria

No, ale głos Bojczuk ją psuje. A jak Mercedes bosko brzmi w oryginale... Barwę też ma świetną. Liczę, że będzie .następczynią Shakiry lub Pauliny Rubio. Bo na nową Cruz coś na razie za wolno się zanosi.

LeaderVictoria

a jak dla mnie to viloletta to chyba a nie sorki na pewno najgłupszy serial jaki jest

olga123_filmweb

Violetta to bez wątpienia najlepszy serial jaki powstał w ciągu dziesięciu a nawet i dwudziestu lat . Jak dla mnie najgłupszy serial jaki jest to Hannah Montanah.Przypomina Modę na sukces.

LinkinPark200

a według mnie to bez wątpienia najzabawniejszy serial jaki powstał ale nie ze względu takiego że to super komedia, tylko gra tych ,,aktorów'' jest taka zabawna że razem z koleżanką oglądamy to śmiejąc się z tych osób które się tam tak upokarzają
PS: jakby co to to każdy ma swój gust i ja nie twierdzę że jesteście głupi oglądając Violettę no bo zobacz ty sądzisz że Hannah Montanah to najgłupszy serial ja nie twierdzę że tak jest lubię go ale tylko ostatni sezon ale nie twierdzę że jest the best
ja na przykład lubię Big Time Rush ale najbardziej 3 sezon ale jak ktoś powie że to kicha to ok niech se myśli co chce ja i tak to lubię

a jakby co to niektórzy są tacy głupi bo np raz w necie jakaś laska napisała ,,kocham Hanę Montannę to najlepszy serial i kocham Mili Cirus'' a ty jej nie znosisz a napisałaś to dobrze wiem że teraz gadam od czapy ale się rozgadałam

olga123_filmweb

Mogłabyś napisać bardziej składnie? ;/

olga123_filmweb

A, widzę, że jesteś jeszcze dzieckiem. Chodziło mi o to, czy mogłabyś napisać to bardziej zrozumiale, dorzucić kilka znaków interpunkcyjnych, bo nie idzie zrozumieć.

LeaderVictoria

Mercedes Lambre?? Błagam was ,cała ta obsada jest siebie warta ,a talentu to nie ma za grosz (przykro mi jak ramię czyjeś uczucia)nic wielkiego zapewne w życiu nie osiągnie (poza rolą w serialu Violetta ,o ile to można nazwać osiągnięciem. Gra przesadnie ,ruchy ma jak robot. Sobiscie polecam porównać ją z taką Sandrą Bullock ,czy iną aktorką z TALENTEM. Wam sie może podobać ,nie mam nic do niczyjego gustu :) ale talentu brak :/

LeaderVictoria

Zgadzam sie z toba, bardzo dobrze wczula sie w role, fenomenalnie odgrywa swoja role w Violettcie :) I dziewczyna ma talent i szanse, by cos osiagnac, a co do Funka_filmweb masz racje Sandra bullock czy inne aktorki owszem sa bardzo dobre, nie zaprzeczam …ale zauwaz ile maja lat doswiadczenia … Mercedes jak na pierwszy raz wypadla super :) i zycze jej dalszych sukcesow .

LeaderVictoria

To chyba nie widziałaś naprawdę utalentowanej aktorki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones