Meredith MonroeI

Meredith Leigh Monroe

6,1
534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meredith Monroe

Uwielbiałam ją w "Jeziorze marzeń". Uważam, ze była bardzo fajną postacią, śmieszną a zarazem poważną...Lubiłam jej związek z Pacey'm, cały czas jestem zła, że ich rozdzielono:P Meredith to śliczna i zdolna aktorka i aż trudno uwierzyć, że miała 30 lat grając w Dawson's creek <wow>

Peyton_3

Kurcze, w życiu bym nie powiedziała że grając w Jeziorze Marzeń ma 30 lat. Dałabym jej raczej 15 lat. Kurcze, w takim razie dobrze wypadła grając 16-latkę. A co do związku z Pacey`em też im mocno kibicowałam, bo byli razem naprawdę sympatyczni :)

Peyton_3

Najbardziej irytująca aktorka tego serialu, drażnił mnie jej głos... Ale rzeczywiście wyglądała młodziusio :)

Peyton_3

Zupełnie nie pamiętam jej z tego serialu, za to z wielu innych bardzo dobrze. Zastanawiam się nawet, czy jest jakiś popularny serial w którym ona nie wystąpiła "gościnne" (czyt. za mało talentu by dostać główną rolę, ale wystarczająco, żeby być kilka razy umierającą w Dr House, chociaż leżeć w łóżku cały dzień i nic nie robić to potrafię też ja). Bardzo mnie irytuje. Sory, ale jeżeli twoje filmy nawet na filmwebie zdobywają po 3pkt - to daj sobie spokój i szukaj innej pracy. Taka jest moja opinia na temat tej panny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones