Mia Wasikowska

7,6
19 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Wasikowska

Mia i tak nie mówi po polsku, nie dotrze to do niej w żaden sposób.
Po to zresztą założyłem konto. Chodzi tylko o to, by opowiedzieć. Opowiem i uciekam. Może dodam później jakieś dalsze szczegóły, jak se przypomnę, ale to co niżej to raczej wszystko, co pamiętam.
Czekałem z tym, bo wydawało mi się dotąd trochę nie fair, pisać o Mii jak o dziecku, bo ludzie miewają teraz te różne obsesje na punkcie tych celebrytów i tak dalej. Mogą to jakoś wyzyskiwać później, nawet nie wiem zresztą jak i poco, ale lepiej być ostrożny. Po prostu lepiej mi było o tym jakoś nie pisać do teraz.

Ale teraz chcę to jednak opisać, bo pomału w sumie do mnie dociera, że nie wydarzy mi się już chyba nic tak dziwnego, mam dosyć nudnawe życie. To było na pewno największe wydarzenie, jedyna rzecz, której ktoś mi może zazdrościć. Pochwalę się chociaż

Co ty za głupoty wypisujesz psychopato ??

Za co te cztery lajki?

Ja też ją znałem za dzieciaka, mieszkałem w Szczecinie i tarzałem się z nią w liściach którejś jesieni. Moja babcia więcej pamięta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones