Michał Żebrowski

7,9
18 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żebrowski

Żebrowski to kolejny przykład bardzo dobrego i słabo wykorzystanego aktora. Z gównianych filmów (rola Geralta, Falkowicza) potrafił sporo wyciągnąć. Oby dostał coś lepszego niż "Na dobre i na złe" - bo na to zasłużył. A sam Falkowicz powinien opuścić ten nędzny szpitalik w Leśnej Górze. I tak najlepszy był ten pierwszy sezon od pojawienia Żebrowskiego. Był największy zaskok. I można było jeszcze ten serialik oglądać. A teraz? Beznadziejna sceneria i sztuczny wygląd szpitala. Wszyscy pacjenci zdrowi. Żadnego dramatyzmu. I powielane wątki typu "ta rozbiła małżeństwo kogoś, bo bzyknęła męża swojej koleżanki z pracy" albo "dr. Gawryło był na zakupach/robił kupę i nagle ktoś zasłabł w sklepie/wychodku i musiał go uratować" - żal.pl
W szpitalnym serialu powinny być realne operacje. A w sferze obyczajowych przeżyć coś więcej niż w obecnym "Na dobre i na złe" - ech.
Żebro - trzep kasiorkę na zajebistych spektaklach teatralnych i w ambitniejszych dziełach. A w "Na dobre i na złe" postaw ultimatum: "Albo załatwicie nowych scenarzystów lub sprawdzonych pod względem jakości - albo spieprzam z tego gówna, bo beze mnie i tak stracicie połowę swoich widzów" i na pohybel.

Gdzie te czasy spektakularnych filmów pokroju "Ogniem i mieczem" ... Nawet głupie komedyjki. Porównajcie "Killera" do tych obecnych komedii. Polskim aktorom pozostają sztuki teatralne. Ewentualnie dubbing i tworzenie fajnych audiobooków. Żebrowski ma dosyć dobry głos. Powinien pomyśleć o tworzeniu takich audiobooków.

Airwolf_filmweb

Dla mnie to on jest drewniany. W "Ogniem i mieczem" miał swoją rolę życia ale jest także wiele filmów na których nie mogę na niego patrzeć. Wiem że często nie jest to wina aktorów tylko scenarzystów i reżysera, ale to nie zmienia faktu iż ma więcej roli złych niż tych dobrych.

Airwolf_filmweb

po prostu w polskim kinie brak dobrych reżyserów. Do kamer dorwała się jakaś totalna hołota, tworzą gnioty i na tym zarabiają, bo tłum ogłupiałych Polaków na te beznadziejne filmy chodzi do kin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones