Michał Koterski

6,4
12 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Lałem ze śmiechu na dzisiejszym odcinku Kuby Wojewódzkiego. Koleś jest po prostu niesamowity. Lolowy gość :D:D.
Teksty miał zabójcze :D

MlodY

Tez ogladalem przed chwila. Co prawda to prawda, na Michala Koterskiego nie ma bata, jest zajebisty. ;)

Loszo

Wojewódzki: Michał, ponoć masz dysleksje i dysgrafię...
Koterski: Tak
W: Co to znaczy?
K: Nie wiem

Zabójczo naturalny :D

plecy1

Facet jest po prostu niesamowity, jego sposób wypowiadania się i co za tym idzie jego naturalność powodowały u mnie atak śmiechu :)

sowik0

No bardzo charakterystyczny i wogóle taki normalny chłopaczyna życze mu żeby się doczekał ofert z teatru i pokazał coś więcej(tzn aktorstwo), jest wporządku.

sowik0

ja juz zacząłem zasysać ten odcinek, musze to obejrzeć jeszcze raz. Kolejny świetny dialog
Koterski: Jestem z dziewczyną już siedem lat
Wojewódzki: Ooo, 7 lat, to jakis ślub chyba planujecie.
K: No chyba tak
W: To ci dziubek postawi
K: już stawia
albo " Moja rodzina ject całkiem normalna, tata może troche mniej"
:D:D

użytkownik usunięty
MlodY

Świena była rozmowa z Kubą; "bo ja wtedy czkawkę miałem" :D.
Fajny chłopak, ostro zakręcony.




Tak.Najwazniejsze,że jest w tym wszystkim taki naturalny.świetny aktor,myślę,ze powinien,zagrac w jakiejs dobrej komedii.Pokazałby wszystkim na co go stać.

nosferatu

Naprawdę genialny koleś! zero pozerki, zero sztuczności...świetny, dowcipny i naturalny gość! Mam nadzieję że dostanie wkrótce jakieś propozycje zagrania w jakimś równie dobrym filmie jak ten i poprzedni. SUPER KOLO! MICHAŁ KOTERSKI NA PREMIERA!!!

Coraline_Jones

Można się pośmiać! On NIE jest sztuczny????? Człowieku, chyba jesteś ślepy! I jeszcze ten jego upośledzony wyraz twarzy i seplenienie...

plecy1

On jest ograniczony.
Nic więcej... Zrobił karierę jako przepalony młotek w filmie "Dzień Świra", który nie potrafi się wysłowić a jego pojęcie o czymkolwiek jest równe zeru , a tak naprawdę ten człowiek właśnie taki jest.
Można mówić, że 'naturalny'... Oczywiście, zgadzam się. Jest cholernie naturalny, a żeby wcielić się w rolę osoby zredukowanej do ławki i jointa, wystarczy, że pozostanie sobą.

MlodY

"KW: zagraj 'to be or not to be'!
MK: no dobra , ale kto będzie Markiem?? ty będziesz Markiem?
KW: yyy... jakim Markiem?"


taaa... niesamowity i przygłuchawy xP xP xP
tylko nie myślcie że mam coś do niego... genialny kolo, wyluzowany i totalnie spontaniczny...

ottak

A ja coś do niego mam : sztuczny jak przedszkolak, w ogółe nie śmieszny, wykreowany przez tatusia...
Ze swoim "talentem" powinien grać w "Sędzi Annie Marysi Wesołowskiej" :D

max_c

A ja tam go bardzo lubie:) Naprawde fajny i wyluzowany gostek... jest taki opanowany i naturalny:) Czekam na kolejny film z jego udzialem:)

helga2

ja tez leje przy jego tekstach, super ziooom

MlodY

szkoda, że nie widziałem tego odcinka :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones