Michał Koterski

6,4
12 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Może jego show nie jest najlepsze ale przyznajcie że filmik z wampirem był zajebisty a występ w jak oni śpiewają i dniu świra to po prostu strzał w dziesiątkę. Może nie jestescie do niego przyzwyczajeni (bo ja śledzę jego karierę od pewnego czasu). Misiek jest typem człowieka na którego sam widok może śmieszyć. "Misiek Koterski Show" klasy Szymona M. jednak nie ma ale na pewno jest ciekawszy od Kuby którego główną domeną jest gadanie. Dajcie mu szansę,może się chłopak rozkręci!

What_The_Fuck

Ale Wojewódzki to nie ma być show. Jak MKS może być ciekawszy. Ten program wygląda jakby wielki dzieciak dostał do realizacji swój autorski program. To wygląda jak jakaś dziecinada, dziecięce marzenie, a nie program tv.
U Wojewódzkiego przynajmniej można poznać ludzi od ich osobistych stron. Zależnie od gości są tam prowadzone dość inteligentne rozmowy, choć okraszone specyficznym humorem Kuby :P A Misiek nie nadaje się na prowadzącego, jest dziecinny, zakąpleksiony niestety. No i brak mu pewnej błyskotliwości. Tak więc MKS - żenada, nuda. Chyba najgorszy show jaki widziałem.

donZabol

Dawno było kiedy to pisałem i zdążyłem już zmienić zdanie.Zgadzam sie z tobą.Uważam że Miśkowi zachciało się przestać być świrem właśnie wtedy kiedy ludzie najbardziej tego od niego oczekiwali.Jego program nie ma ładu i składu on nie nadaje się na prowadzącego

What_The_Fuck

Na szczęście nie miałem przyjemności tego oglądać. On by sobie dał już spokój... ale rozuemiem - SŁAWA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones