Michał Koterski

6,4
12 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

bo dziwnie sie wypowiada i jest zabawny. Nikt z was po nim nie zaplacze jak gosc pojdzie o krok dalej w swym... dziwnosci - dupki na zakupach bez wlasnego zdania. ten czlowiek nie powinen byc w swiecie filmu

777777

Zaproponuj innego aktora do roli Sylwusia. Bo ja próbowałem takiego znaleźć i nie udało mi się.

Bialym007

Nie da się znaleźć zastępce do roli Sylwusia, bo Koterski jest pierwowzorem tej postaci, więc ideałom nikt nie dorówna.

zic84

idealny do roli Sylwusia ?...tak samo jak TY byłbyś idealny do zagrania samego siebie ...co wcale nie musi znaczyć że jesteś dobrym aktorem ...a ten koleś NAPEWNO nim nie jest ...a Debili pokroju "Sylwusia" w polsce dużo i jedynym powodem dla którego zagrał go Koterski to TO że jego tatuś wyreżyserował ten film :)

marobot_2

W takim razie, czy Twoim zdaniem dałoby się znaleźć kogoś kto zagrałby lepiej tę rolę??

zic84

pewnie że tak ...pod warunkiem że grałby tą rolę od początku ...wielu aktorów potrafi dobrze zagrać takiego matoła , ale podkreślam ZAGRAĆ...a TO co mi przeszkadza to TO że jest to osoba miedialna ...osoba którą możemy widywać na codzień w telewizji,prasie,internecie..osoba która jednak powinna trzymać pewien poziom ...chociażby intelektualny ...a przykro mi jest oglądać debila w telewzizji który po prostu JEST debilem w życiu

777777

Ale o co Ci konkretnie chodzi? Czy, to, że podoba się ludziom, to źle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones