Michał Mech

8,2
135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Mech

Hej! Czy ktoś słyszał o Michale? Co się właściwie z nim dzieje...
Fajnie podłożył dubbing, zaśpiewał nawet piosenkę... Wogóle osobiście wychowałem się na Królu Lwie, więc jeżeli ktoś coś wie, niech pisze, proszę.

Pozdrawiam,

Paweł

Nice_Boy

chyba już więcej o nim nie usłyszymy. podłożył głos i to wszystko. a szkoda, bo mógłby jeszce gdzieś kogoś dubbungować... ma bardzo fajny głos (jak wszyscy z Króla lwa, świetny film tak na marginesie)

Nice_Boy

Jak dla mnie lepsza jest wersja angielska

Nice_Boy

Fajny, to mało powiedziane, przed chwilą obejrzałam Króla Lwa po raz chyba setny,bo jak byłam mała oglądałam to raz na tydzień i wierzyłam, że jak będę częściej oglądać, to Król Lew może nie spadnie tam do tego wąwozu i nie zginie...

A Michał Mech ma zarąbisty głos:D:D Szkoda, że można go usłyszeć tylko w tym jednym filmie... Pozdrowienia dla Niego;)

Californian

Zgadzam się w zupełności - bardzo fajny głos, szczególnie w piosekach :) Szkoda, że nie dubbingował już żadnego innego małego lewka :p

Nice_Boy

ah Król Lew... po prostu kocham ta bajke i wszystko z nia zwiazane :)

Nice_Boy

Michał śpiewał jako dziecko w Teatrze Wielkim, w tym także role główne, niestety ogromny talent i głos jaki nadal ma się marnuje. Dziś ma 27 lat.

Nice_Boy

Wystąpił w programie Polsatu "Droga Do Gwiazd", śpiewał piosenkę Enrique Iglesiasa pt. "Hero", zajął drugie miejsce, ale był bardzo blisko pierwszego!(Kto oglądał ten wie o co chodzi). Od kilku lat jest żonaty i z tego co wiem wyprowadził się z Warszawy. W styczniu skończy 28 lat. Pozdrawiam

Nice_Boy

Michał od niedawna gra w zespole Setus. Może nie jest to muzyka najwyższych lotów ale jego głos powoduje że przyjemnie się słucha. Słuchałam utwory poprzedniego solisty zespołu, który mi w tych piosenkach wydawał się irytujący. No cóż to nie moja muzyka, ale Michała w najnowszych utworach można już posłuchać. Przy okazji można sprawdzić jak zmienił mu się głos. To już nie mały Simba.

Lucyn

Dzięki Lucyn za info.

Nice_Boy

http://www.youtube.com/watch?v=uCy_6qcwhkM
ten co śpiewa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones