Michał Meyer

6,4
2 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Meyer

na ekranie to widziałam go tylko w 'teraz albo nigdy', ale za to na scenie w kilku sztukach m.in 'pamietnik narkomanki' i 'ferdydurke' i musze stwierdzic, ze jest boski;) gra niesamowicie a do tego jest strasznie przystojny. Mysle, ze ma szanse zaistniec rowniez na ekranie, bo dawno nie widzialam tak utalentowanego polskiego aktora.

klaudusieniczka

zgadzam sie:) dzisiaj wlasnorecznie zrobilam mu owacje na stojąco. uwielbiam go:)
ps. radom? :P

bloody_mary

zgadzam się z Wami. :) Fajnie gra i baaaaardzo mi sie podobało jak grał na gitarze oraz śpiewał w "pamiętniku narkomanki". Życzę mu jak najlepiej... :)

klaudusieniczka

zaraz... nie mogłaś oglądać go m. in. w pamiętniku narkomanki i ferdydurke... Mogłaś widzieć go TYLKO w tych dwóch sztukach. Premiera skrzypka na dachu dopiero w sylwestra.
:)
chyba że...
Czy ja o czymś nie wiem?

bloody_mary

Oczywiście, że mogła :)
Jako student PWST grał też m.in. w "Sędziach" i "Kabaret filozoficzny, czyli wariacje Tischnerowskie".
Ja również jestem 'fanką' ;D

banialuka

e to szacun, no ja taka światowa nie jestem, dlatego w powyższym pytaniu w domyśle był raczej Radom City ^^
a co sądzicie o roli antka w czasie honoru? czy polska 'kinematografia' już kompletnie nie ma co zaoferować młodym zdolnym takim jak M.K.?? co bedzie nastepne, moze glowna rola w drugiej czesci 'tylko mnie kochaj'? a potem taniec z gwiazdami i do widzenia?

bloody_mary

Mam nadzieje,ze nie,bo jesli zmarnuja talen aktorski ( i nie tylko^^) Michała to bylaby to wieeeeeeeeeeeelka strata dla polskiej kinematografii. WIECEJ TAKICH AKTOROWWWWWWWW!!! Radom City^^= najlepsze City ;)

DZAGSON

Pewnie że Radom rządzi ;P
osobiście też widziałam go w tych dwóch sztukach ,,Ferdydurke'' i ''Pamiętnik Narkomanki'' na deskach teatru radomskiego i mi się podobało... Same przedstawienia też godne polecenia :)

klaudusieniczka

nie wie ktoś, w jakiej sztuce można go obecnie oglądać? bo patrzyłam na repertuar teatru w Radomiu i ani w obsadzie Ferdydurke, ani Pamiętnika narkomanki go nie ma. :(

klociek

obecnie występuje tylko gościnnie lub w zastępstwie. Ani w pamiętniku,ani w Ferdydurke nie można go już podziwiać...

klaudusieniczka

Ja go widzialam w czasie honoru, pomimo że ma małą rolę to zwraca uwagę. mam nadzieję, że po tym serialu będzie miał dużo propozycji i nie tylko serialowych.

klaudusieniczka

ja również widziałam go w czasie honoru, i bardzo mi się podoba jak gra, po prostu świetny aktor ;)

klaudusieniczka

Gość jest obiecujący. Przynajmniej z TV bo scenie nie miałem jeszcze okazji. Ostatnio występował u Majewskiego w rozmowach w tłoku jako Tomasz Kammel i jako Colin Farrell (moim zdaniem genialna parodia). W pierwszych odcinkach Szymona M. w marcu, ma grać Krzysztofa Ibisza.

Foresto

Też go lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones