Michał Meyer

6,4
2 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Meyer

Własnie się dowiedzialam ze to on jest parodystą u Szymona Majewskiego, jego role to między innymi Colin farrel i Kamil Durczok. Jest rewelacyjny. Bardzo też lubiłam go w Czasie honoru, szkoda że tak skonczyli ta rolę. Chciałabym zobaczyc go w filmie w głównej roli, jest jeszcze młody więc kariera przed nim. A do tego jak juz ktos pisal, jest uroczy. I do tego ma moje ulubione imię:)

użytkownik usunięty
alien_2

Ja też właśnie się dowiedziałam ;) Oglądałam zawsze Szymona Majewskiego, ale nigdy nie pomyślałabym, że to on jest Kurczokiem ;p Co do roli w Czasie honoru, to rzeczywiście szkoda, bo był moją ulubioną postacią, ale miejmy nadzieję, że zagra jeszcze w wielu dobrych filmach, bo jest świetnym aktorem :)

Myślę że te parodie to też jest jakiś pomysł ale w Polsce mamy teraz tak mało dobrych aktorów że byłoby dobrze gdyby grał w filmach a nie tylko w kabarecie. Mam nadzieję że ktoś się nim zainteresuje bo prosto w serce to nie jest serial dla niego, widze go w ambitniejszych rolach

alien_2

Przypomina mi młodego Heath'a Ledgera ;)

użytkownik usunięty
alien_2

No właśnie! Mam wielką nadzieję, że wykorzystają jego talent. W "Wenecji" grał małą rolę, ale za to wywiązał się z niej świetnie, zagrał bardzo przejmująco. Myślę, że szkoda go na takie produkcje jak właśnie "Prosto w serce", ale niestety w Polsce powstaje mało dobrych filmów; większość głupawych komedyjek łatwych w odbiorze, niż filmów zmuszających do refleksji...

Nie tylko filmy zmuszające do refleksji są z góry dobre, bo i takie są często totalnym dnem. Komedia tez potrafi być dobra. Zresztą jak można w ogóle oceniać film czy będzie dobry, jedynie po gatunku?!

filmomanka91

No właśnie. To, że większość polskich komedii to dno nie oznacza, że każdy inny gatunek jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones