Michał Michalak

6,4
82 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Michalak

W roli Sebastiana był bardzo dobry, jestem ciekawy jak teraz wygląda bo w tym filmie grał jakieś 11 lat temu.

galik_2

Ja również proszę o jakieś info. Nigdzie w internecie nic nie mogłem odszukać.

galik_2

Witam .Mam się dobrze jeszcze żyje ,od tamtej pory grałem tylko w filmie o życiu .Pozdrawiam Michał

kafarek

w jakim? tylko w wyżej wymienionym?

kafarek

Świetnie grałeś. Oddawałeś nawet pewne "odcienie" stanów psychologicznych, co potrafią tylko dobrzy aktorzy. W naszych filmach dzieci grają na ogół słabo - "Kratka" jest pod tym względem wyjątkowa. Chciałoby się powiedzieć też: "Grałeś tylko w filmie o życiu - czyli we własnym życiu - szkoda..." - ale tak nie można, bo nie jest dogmatem rzekoma wyższość zawodu aktorskiego nad innymi. Niemniej talent aktorski z pewnością masz.

Wydmin

A zajrzałem na profil Kafarka-Michała, no... rozczarowałem się, bo obok 10 gwiazdek dawanym "Transporterom" jest JEDNA gwiazdka dana jednej z najlepszych polskich komedii wszechczasów (wprawdzie jest raczej komedią czarną, satyryczną), "Dniowi Świra". Zasadnicza pomyłka tego utalentowanego aktora-amatora, a że takie wartościowanie to nie jest przypadek, widać w innych, niskich ocenach filmów wartościowych (nie przypadkiem nie sensacyjnych lub nie przygodowych).

kafarek

Siemasz michal. Wczoraj przełączyłem kanał i leciała końcówka filmu w którym grałeś i wlasnie który mi pokazałeś w 2001 lub 2002 roku. Zaraz mi się przypomialas mordeczko

Studzieniec2002

Przypomnieles miało byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones