Michael Bublé

Michael Steven Bublé

9,2
8 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Michael Bublé

nie wiem jak u niego z gra aktorska, ale widzac jego ubogi dorobek pewnie nie najlepiej. ale oceniam tutaj jego spiew, na ktory postawil i ktory wg. mnie jest boski. muzyka, ktora spiewa (stare, dobre kawalki) bardzo do mnie przemawia i za to wlasnie mam do niego wielki szacunek i bardzo go lubie.

Lil

Widziałam z nim jeden film i postawienie na głos to był zdecydowanie dobry wybór ;) Chodziasz na koncertach jest świetnym showmenem

Lil

Nie wiedziałam nawet, że Michael sprawdza także swoich sił jako aktor, ale z chęcią obejrzałabym jakiś film z nim, ot tak żeby przynajmniej posłuchać jego cudownego głosu. ;>

Lil

Bo to nie jest dorobek aktorski. Przecież to są same udziały w talk-showach itp :).

Dzasmin

Czyli np. The Snow Walker to talk show? :]

iskandrija

No kurczę, nie wiem, tak sobie strzeliłam :). I napisałam przecież "ITP" ;P.

Dzasmin

Wraz z innymi osobami pragnącymi usłyszeć MB na żywo w Polsce postanowiliśmy, że warto będzie stworzyć na forum - główna strona tego artysty - temat o polskich fanach i jak z niecierpliwościa na niego tutaj czekamy! :)

http://board.michaelbuble.com/ - tutaj proszę o jak najszybsze rejestrowanie! Musi nas się skupić na tym forum jak największa ilość osób, niech moderatorzy i inni użytkownicy zobaczą, że jesteśmy silną grupą. Chodzi o rozgłos na oficjalnej stronie. Postarajmy się zawiadomić jak największą liczbę osób, którym tak samo zależy na koncercie MB w Polsce! :)

Uprzejmie proszę na początek zajrzeć i napisać coś TU :

http://board.michaelbuble.com/index.php?showtopic=21549&pid=439803&st=0&#entry43 9803

Liczę na aktywny udział w całym przedsięwzięciu!

użytkownik usunięty
Lil

Szkoda że nie jest aktorem. Widziałem fragment filmu z nim, fragmenty koncertu i teledyski i myślę że byłby przyzwoitym aktorem. Pograłby w paru filmach to zdobyłby doświadczenie. Mimo to według mnie umie grać, jak na kompletnego laika w świecie kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones