Michael CaineI

Maurice Joseph Micklewhite

8,2
65 210 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Caine

w którym Michael Caine grał(chyba ) Amerykanina który przyleciał do Angli (Angli?) . Grany przez niego bochater miał osobistego ochroniarza , i w tym filmie Michael wymawia tekst który utkwił mi w pamięci (co moze pomóc w namierzeniu filmu ) :
" Nie wiem czemu Anglicy(?) mnie tak nie lubią , moze dlatego ze nosze okulary przeciw słoneczne nawet jak jest pochmurno ? " , moze nie dokładnie te słowa , ale cos w tym stylu .
Na koncu filmu było ze Michael miał sie spotkac z jakims facetem (chyba na dachu budynku ? ) a ten jego ochroniarz miał go asekurowac z daleka . Kiedy on go zawoła , ochroniarz ma natychmiast sie zjawic . No i Michael spotkał sie z tym facetem , tam sie cos poszprzeczali , i ten facet Michaela zaatakował , i zaczął kopac/okładac niemiłosiernie lezącego Michaela . Ten zaczął wołac swojego ochroniarza (powiedzmy ze miał na imie Jack ) no i woła "Jack !, Jack ! Jack! " , no i ten ochroniarz usłyszawszy wołanie swojego szefa zaczął biec , ale długo cos mu to zajmowało (chyba wbiegał po schodach dopiero na dach ) i własnie było takie napięcie , czy zdązy on pomóc szefowi czy nie ?
A w tym czasie Michael był katowany na dachu . No i nie wiem czy ochroniarz zdązył czy nie ? Chętnie bym obejrzał ten film raz jeszcze i zobaczył jak sie to skonczyło ale nie pamiętam tytułu ani tresci fabuły .
Mam nadzieje ze ktos po tym opisie będzie wiedział co to za film :)

Padraig

może chodzi o film "get carter"? pozdrawiam

empty69

Nie , to napewno nie ten film :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones