Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

Ogarnijcie się z tymi zniczami. Rozumiem, że może być wam w jakimś stopniu przykro, ale naprawdę myślicie, że te szczeniackie emotikonki obrazują wasz smutek? Jezu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bojan89

Zdziwiłbyś się jak wielu dorosłych potrafi takie szopki odstawiać, nie tylko małolaci to robią. Szkoda, bo te "znicze" są naprawdę żałosne.

BeeBee61

Jeszcze kilka spamujących tematów ze zniczami będzie oraz oczywiście chmara "10" bo aktor umarł. Bo jakżeby inaczej.

BeeBee61

Racja.
Zaraz podskoczy do pierwszej dziesiątki w rankingu bo umarł i dzieci którzy nie widzieli tego aktora w żadnym filmie będą dawać 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szymas93

PS. W sumie nie mam obowiązku się smarkaczom tłumaczyć, ale dla waszej informacji - nie jestem już dzieckiem (chyba, że własnych rodziców, bo tym pozostanę do końca bytności na tym g! łez padole).

cOOba

To dorośnij, bo za bardzo emocjonalnie podchodzisz do zwykłego tematu. Tak nie zachowuje się dorosła osoba. :)

butryk_2

Pierwszy raz słyszę, żeby współczucie było wyrazem niedojrzałości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BeeBee61

Zgadzam sie z Tobą. Ewentualnie jak już mają takie potrzeby emocjonalne to wystarczyłoby założenie jednego tematu i tam ładowanie zniczy, zamiast zaśmiecenia całego forum.

denying

Co do zniczy to się zgadzam. A propos jeśli macie ochotę postawić znicz to może postawcie go naszym bohaterom narodowym na Westerplatte. Byłam tam dzisiaj i zero zapalonych zniczy, żal patrzeć...

sonnchen

To mogłaś zapalić. Nie każdy mieszka w Gdańsku.

denying

Zapaliłam, ale myślę, że więcej osób z Gdańska i okolic powinno to zrobić, .Zwłaszcza szkoły.

sonnchen

Jestem jak najbardziej za;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones