Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

to dzięki niemu na tym filmie chyba z pięć razy się popłakałam , a sceny kiedy uzdrowił tą biedną myszkę nie zapomnę nigdy

D0m1n1ka

masz rację
Masz racje, zielona mila z tym aktorem rzeczywiście była wzruszająca i mimo tego że jestem chłopakiem też mnie wzruszył do łez.

DaviX

Gdy oglądąłem Zieloną tez sie ostro popłakałaem choc wtedy miałem 19 lat

D0m1n1ka

cudowny facet z niego :D duży z dużym sercem :D oczywicie mówię tu o jego roli w zielonej mili, bo nie wiadomo jaki jest na codzień. ale uwielbiam go

D0m1n1ka

Ja oglądałam "Zieloną Milę" dość dawno, ale pamiętam scenę, która jednak mnie najbardziej wzruszyła. To był moment kiedy siedział w kinie i film ogladał.

D0m1n1ka

heaven I'm in heaven...ta scena w kinie jest wielka...ogladalem ten film jush nie pamietam ile razy...jest The Best...poshukuje Zielona Mile na DVD badz na Dvix z lektorem...wiec proshe o odpowiedz...

D0m1n1ka

Tak, w tym filmie był wspaniały, a ta myszka taka śliczna. Pamiętam, jak pierwszy raz oglądałam ten film. Nie jestem zbyt domyślna i nie przyszło mi do głowy, że z tą myszką będzie wszystko w porządku. A tu taka miła niespodzianka i myszka uratowana. Coś pięknego.

D0m1n1ka

Wszyscy macie racje... Michael w Zielonej Mili był bardzo wzruszającyja
Ja także podczas tego filmu płakałem nie raz ;( Oby takich ludzi jak on (w Zielonej Mili) było jak najwiećej...

D0m1n1ka

W Zielonej Mili jest cudowny:((
Szkoda, ze malo jest takich ludzi:(

D0m1n1ka

W Zielonej Mili jest cudowny:((
Szkoda, ze malo jest takich ludzi:(

D0m1n1ka

podoba mi sie sformulowanie 'DZIEKI NIEMU na tym filmie(...)sie poplakalam' przewaznie placzemy PRZEZ kogos/cos a tu dziekujemy za lzy...taki pozytywny akcent na swieta ot co:P...a film faktycznie wspanialy;)

użytkownik usunięty
D0m1n1ka

Tak, film jest cudowny. Jeden z niewielu po którym przez kilka dni nie myślałam o niczym innym. Mnie najbardziej wzruszyła scena kiedy John (M.C.Duncan) wyjaśniał Paulowi (T.Hanks) dlaczego nie chce uciec tylko poczekać na 'swój dzień' na Iskierce. Albo jak oglądał film. Samego końca oraz sceny na której Del palił się na krześle nigdy nie zapomne...

użytkownik usunięty
D0m1n1ka

Zgadzam sie ten film jest piekny. Ja tez plakalam:(

ooo to sie ciesze ze nie tylko ja jestem beksą na takich filmach...ja miałam łzy w oczach,takie jak Paul (Tom Hanks) patrzał na krzesło elektryczne gdzie siedział John...

D0m1n1ka

plakalam jak bobr... ale widze, ze nie tylko ja tak mam, nawet faceci wymiekli :P film naprawde godny polecenia, a scena w kinie- niezapomniana...

krolowna

Popieram wasze wszystkie wypowiedzi - ten film jest naprawdę niesamowity. A
Michael Clarke Duncan super się nadaje do takiej roli niby twardziel- a jednak człowiek i to jaki. Szkoda ze nie ma takich ludzi naprawdę- a moze są tylko my ich nie dostrzegamy. Trzeba się rozejrzeć po naszej pięknej planecie.

simi16

nie ma takich ludzi ;( a film jest piekny
chcialbym sie kiedys na jakims poplakac, ale mi nie idzie :P
mimo ze sa takie piekne

D0m1n1ka

Ja również. Tylko przy scenach z nim bardzo się wzruszałem. Genialny aktor.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Chimeria

Dorośnij, dziewczynko...

Madziula255: Ty dorośnij. Umiejętność ukazywania uczuć to pierwszy stopień do dorosłości.

D0m1n1ka

oj taak.. mi już łzy w oczach stanęły jak przeczytałam temat wątku;)) wspanialy film i świetna scena.. i świetny aktor oczywiście!

Moniczkaa

nom, bardzo fajnie że uratował mojego mysiastego kolege, ale tacy fani TDK jak ta gorąca 12-ka u góry powinni pojsc na stos zamiast niego

D0m1n1ka

Oj tak on i Zielona Mila to cudo. Bez niego, to nie to samo. Stworzył nastrój wzruszenia i to jest piękne co film może zrobić z ludziem :)

D0m1n1ka

Widziałam zielona milę super film mnie tez wzruszył moment gdy uzdrowil tą myszkę super zagrał w tym filmie

agaaa625

uwielbiam ten film i jego postać, zagrał naprawdę świetnie :)

Marielka

Jest to jeden z tych filmów, że nawet siłą łez byś nie przytrzymał, polecę też hooligans(zakończenie-śmierć
Pete Dunham'a również wywołała u mnie parę łez)

użytkownik usunięty
adamwis25

Ja płakałam razem z aktorami. :X

Tak za zielona mile ma u mnie duzy plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones