Michael HirstI

8,0
469 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Michael Hirst

za to w jaki sposób nakręcił Vikings. Jest to jeden z najlepszych seriali jaki oglądałem w życiu.

Dadelog

Nom też sie troche dziwie tym bardziej patrząc na jego filmografie do czasu vikingów to same badziewie ,,,,Nie wiem jakim cudem nakrecił to śmiem nawet wątpić iż jest to jego głównie zasługa...Ten serial ma typową iskrę bożą a taki podrzedniak raczej by nie zdołał aż tak sie wznieść ale to zawsze jeszcze reszta ekipy sie liczy w sumie Serial jest tak perfekcyjny ze wszystkich stron ..........

Machinefilm

Bardzo, ale to bardzo mnie rozśmieszyłeś mówiąc, że "Borgiowie", "Dynastia Tudorów", czy "Elizabeth" to badziewie...dla mnie Michael Hirst, czegokolwiek się nie dotknie, zamienia to w złoto.

Gatiniusha

Nie moge polubić komentarza, a bardzo bym chciała, bo mój komentarz jest zbędny. Michael Hirst jest świetny w tym co robi i oby robił to dalej.

uljana_zet

Fantastyczny scenarzysta. A opinie... No, cóż, trzeba trochę znać historię, żeby docenić to, co robił przed Wikingami

Machinefilm

jak badziewie, przecież to topka serialów historycznych z tamtych lat. Wikingowie są na bardzo podobnym poziomie, po prostu borgiowie się zaczęli wypalać później

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones