Michael Malarkey

8,1
1 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Malarkey

Mam nadzieję, że zagości w TVD na dłużej :)

MadziQ3692

Również mam taką wielką nadzieję ;D

00Vici00

i ja :))))))

MadziQ3692

Ja też:D Mam nadzieję, że nie wpakują go w żaden trójkąt i że nie zakocha się w Elenie:)

użytkownik usunięty
alien_2

Boże.. nawet o tym nie rozmyślałam.. ale z Eleną? Fuj :D Ja go widzę z Caroline ^^

MadziQ3692

Ja również :D

MadziQ3692

Hehe, ja też... Wprost rozpływam się słuchając jego głosu. :D

użytkownik usunięty
Qetsiyah

Koleżanka również ma nieznośną słabość do zagranicznych akcentów? Czyli nie jestem osamotniona w tym wszystkim, uff :D

oj nie jesteś, nie jesteś... facet+głęboki głos+obcy akcent=miękkie kolana ;)

mona_myszka

aż żal, że nie ma opcji "lubię to!" :D

MadziQ3692

Ostatnio tylko wzmianki o nim, a szkoda, bo jest świetny :D

MadziQ3692

Ja również! Ten akcent <3

MadziQ3692

Enzo zginął co mnie smuci, jednak Ian Somerhalder (Damon Salvatore) powiedział, że jeśli Michael Malarkey (Enzo) odejdzie to on też. Co znaczy, że uśmiercą Damona co mnie cieszy co nie miara :D

Karirsu

Enzo umarł, ale to TVD, więc i tak będzie 'żył' po drugiej stronie, a że to (znowu) TVD, to mimo, że nie ma zaklęcia na to, by uniknąć upadku drugiej strony, to i tak coś znajdą ;) i wszystko będzie cacy ; )

Nullcia_2

Nie wiadomo, czy Ian rzeczywiście odejdzie, ale jeśli już to odejdzie z obsady, a nie ze świata żywych. A jeśli odejdzie z obsady to nie zagra ani wampira, ani niecielesnego ducha, czyli już nie zobaczymy Damona i wszystko będzie cacy :) Naturalnie będzie pojawiał się gościnnie. Choć szczerze wątpię, żeby Ian odważył się odejść to w końcu "Wampirze Pamiętniki" muszą się skończyć, a w książkowej wersji [SPOILER] Elena, Stephan i Damon skończyli martwi z kołkami w sercu.

Czytam twoją wypowiedź drugi raz i widzę, że pisałaś o Enzo. No szkoda, Damon jednak trochę pożyje :(

Karirsu

tak tak, o Enzo :) Ale widzę, że nie lubisz Damona? Wg mnie najlepszy był w 1-3 sezonie. Teraz zrobiły się z niego takie ciepłe kluchy i stracił swój urok :P
Mnie osobiście nieźle wkurza irytuje postać Eleny. Jak dla mnie, to ją mogliby uśmiercić, biedną Elenkę, za którą każdy oddałby życie, no bo to słodka Elenka. Do porzygu!

Nullcia_2

Elena - Jest taka nierozgarnięta, wpada w tarapaty o trzeba ją ratować nawet gdy jest wampirem. Słodkiej Elenki nikt nie lubi.
Damon - Był fajny w pierwszym sezonie, może w drugim też. Teraz to taka ciepła klucha. Nie lubię go też za zabijanie takich osób jak przyjaciel Eleny Aaron, Przyjaciółka Setphana Lexi, Przyjaciółka Enzo Maggie, własny wujek Zach. Nie rozumiem też jak aktor, który w serialu "Tell me you love me" pokazał tyłek, wacka, jaja i posuwał dziewczynę przed kamerami może zagrać w serialu gdzie jakieś 30% widzów ma 12 lat
Stephan - Nie miał problemu ze zmienieniem się w wampira, ale jak Vicki i Caroline to zrobiła to już trzeba je zabić. Był taki wkurzający w pierwszym sezonie.
Bonnie - Oszukała przyjaciół przez co zginęła Anna, bo nie chciała odczarować zegarka.
Tyler - Traktował Vicki jak szmatę, raz ucieka od Caroline potem wraca, woli zemstę od dziewczyny. Zabił Nadię.
Vicki - Demoralizowała Jeremy'ego swoimi narkotykami, sama jest winna swojej śmierci.
Anna - Cackała się z przemianą Jeremy'ego w wampira, choć dobrze wiedziała, że go kocha. Gdyby posłuchała mamy żyłaby.
Katerina - Stephan był dla niej ważniejszy niż jej córka.

Caroline i Damon to jedyne postacie, które mnie nie wkurzyły choć raz.

Karirsu

Według mnie TVD tracą wszystko, co było w nich fajne. Co do Katherine, powiedziałabym, że przetrwanie było dla niej wazniejsze niż córka. Nie umiała schowac dumy do kieszeni i poprosić Klausa o pomoc ;/

MadziQ3692

Ale to właśnie w Kath było prawdziwe. Do końca była sobą. Wredną su.ką z dumą. Ale za to właśnie ją kochałam :D

Karirsu

Poprawka, Caroline i Matt to jedyne postacie, które mnie nie wkurzyły. A Stephan byż ważniejszy dla Kateriny niż Nadia. Przecież wolała się z nim zadawać niż soędzać czas z córką

Karirsu

Matt jest najbardziej w porządku. Ale jakoś nudzi mnie trochę :P
A Caro miała swoje za uszami. W 1 sezonie strasznie mnie wkurzała.

Damon - nie czaje troche, co ma wspólnego rola Iana w innym filmie, gdzie posuwał laskę :P Aktor to aktor, ma zagrać co ma w scenariuszu :P Ale fakt, jest ciepłą kluchą i mam dość takiego Damona.

A z osób, które uwielbiałam, to jeszcze Ric. Kochałam tego gościa! Był naprawdę cudownym facetem.

Chciałabym jeszcze nawiązać do 'trójkąta' Ric-Damon-Enzo. Uważam, że naprawdę stworzyliby świetny zespół. Jedynie przyjaciele Damona, tak naprawdę. Fajnie byłoby ich ujrzeć razem. :)

Nullcia_2

"Chciałabym jeszcze nawiązać do 'trójkąta' Ric-Damon-Enzo. Uważam, że naprawdę stworzyliby świetny zespół. Jedynie przyjaciele Damona, tak naprawdę. Fajnie byłoby ich ujrzeć razem. :)"

hahha Enzo i Alaric byliby jak aniołek i diabełek na ramionach Damona :)

MadziQ3692

Oooo tak :D Podoba mi się ten pomysł :) Może cała trójka spotka się po drugiej stronie?? To by nadało serialowi trochę świeżości (a przdałoby się coś nowego) kręcenie z dwóch światów :D

kejticzek

OOO to jest pomysł :D

MadziQ3692

hahahaha, doookładnie! Jak to bywało w bajkach ;)
Ale ogólnie rzecz biorąc, to Enzo jednak miał wielkie, dobre serduszko ;D Póki nie wyłączył swojego człowieczeństwa, to jednak nie był taki zły ;) no i stał przy Damonie mimo wszystko, taki prawdziwy przyjaciel, jak Ric.

Karirsu

Czytałam książkę, ale bardzo mnie nudziła, więc przeczytałam tylko do "Fantoma". Mogłabyś mi powiedzieć kto ich zabił??

A co do Enzo to tutaj są informacje: http://vampirediaries.pl/15995-michael-malarkey-dolaczyl-do-stalej-obsady-6-sezo nu
Dołącza do stałej obsady 6 sezonu.

duska9914

Elena jest wciąż palona przez Katherinę von Swartzschild, Stefan został przebity przez Jacka, a Damon wciąż żyje, coś mi się pokręciło. Książka nie jest jakaś super fajna. A co do Damon to chyba w jakiejś fanowskiej wersji go uśmiercili i stąd pomyłka :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones