Michael WelchI

Michael Alan Welch

6,1
2 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Welch

zagra Mike'a Newton'a w "Zmierzchu".
jakieś opinie?

użytkownik usunięty
Vivica

Hmmm cóż inaczej go sobie wyobrażałam, ale wydaje mi się, że nie spartaczy postaci Mike'a xD

szczerze mówiąc jak dla mnie Michel jest za ładny, on by się nadawał na jakiegoś wampira czy coś, bo jest śliczny :P no ale ok, może być :P

zsuzsi91

no, moim zdaniem też jest za ładny;) byłby dobry do roli Edwarda. nie trzeba by było nawet koloru włosów zmieniać;-) ale Robert też jest świetny i pasuje mi do roli Edłarda.

wuuott

Jak dla mnie wogole do tej roli nie pasuje.. nie tak sobie wyobrazalam Mike'a. No ale to tylko moja opinia :P

Vivica

A moje oczekiwania spełnił :D Estetyczne, można rzec. Jego rola nie była (niestety) wymagająca, a zatem zdolności aktorskich nie jestem w stanie ocenić. Jedna rzecz jest jednak pewna - wizualnie jest to Mike z mojej wyobraźni.

Bellona

Miał być chłopcem z podobnym z urody do elfa, a tu tymczasem taki klops.

Binula

Elfa? No to trzeba przyznać, że im nie za bardzo wyszło. Tak w ogóle to on ma strasznie małe usta;> ^^

wuuott

i okropne oczy psychopaty.

Binula

faktycznie.

wuuott

ale tylko na tym zdjęciu. :)

wuuott

Totalnie mi nie pasuje do roli Mika - tebo golden retrivera Belli! Nie obrażając nigogo chcę powiedzież, że twórcy Twilight źle wybrali;/

Vivica

Mnie się podobał w roli Mike. Wg mnie nie nadawałby sie na wampira:P Robert jest idealoso bez urazy do fanow:P
Bardzo mi się podoba jego gra... spoko actor:P

Vivica

a nawet nadaje sie na Mike'a.
Tak 'słodko' wyglądał w Zmierzchu ;P, chociaż elfa nie przypomina, ale mimo to i tak jest spoko x)

Acilut

wiedziałam, że skądś go kojarzyłam !
gdy oglądałam Zmierzch po prostu cały czas się męczyłam
żeby sobie przypomnieć gdzie on grał ..
i co się okazało, że widziałam go już
w `Joan z Arkadii` kiedyś namiętnie oglądałam ten serial.. bo bardzo
mi się podobał ..
a co do jego roli w Zmierzchu .. no cóż ..
dobrze zagrał .. ;D
pasuje do niego ta rola zawsze gra takie ofermy w Joan .. ten :)

Misery_

Mi też kompletnie nie się nie podobał w zmierzchu.Mogli dać kogoś ładniejszego.np. Chada Murray'a z One tree hill ( pogoda na miłość)

Vivica

Strasznie staro wygląda w zdjęciach z New Moona dostępnych na Filmwebie:P

Vivica

Za bardzo nie pasuje do tej roli :/ Jak czytałam książkę zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones