Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Śliczna jest

użytkownik usunięty

Dla mnie zawsze będzie Elvirą z ''Człowieka z blizną''

użytkownik usunięty

czasami oglądałem film tylko dlatego że grała tam Michelka ,niezrównane piękno ,subtelność -dla mnie IDEALNA.

ty jesteś lesbą

Jakiś czas temu widziałem wywiad z Michelle, w którym pytano ją o rolę Elviry. Pfeiffer zwierzyła się, że choć przeszła wstępne castingi to jej udział w filmie stał pod dużym znakiem zapytania, a to dlatego że sam Pacino miał podobno spore wątpliwości czy to właściwa kandydatka. Na ostatnim etapie castingu Michelle musiała odegrać jedną ze scen razem z Alem. Wybór padł na scenę kłótni między Tonym a Elvirą w czasie wieczornej kolacji. Pfeiffer była bardzo zdenerwowana, ale postanowiła dać z siebie wszystko. Jej bohaterka pod koniec dialogu wpadała niemal w histerię. Michelle dała się ponieść emocjom i rozrzuciła zastawę. Usłyszała odgłos tłuczonego szkła, a gdy spojrzała na Ala okazało się, że część odłamków go poraniła. Pacino krwawił a Michelle była pewna, że na dobre straciła tą rolę. Okazało się jednak, że był to ten moment, gdy Al przekonał się do jej aktorskich umiejętności, a efekt końcowy wszyscy znamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones