Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Jaki to film?

użytkownik usunięty

Mam prośbę czy ktoś może kojarzy film z Michelle? Leciał parę razy na Polsacie, oglądałam tylko zwiastun.
Jest to komedia romantyczna, małżeństwo przechodzi chyba kryzys, oboje są zabiegani itp, mają dzieci. Pamiętam scenę koło fontanny jak padają sobie w ramiona.
Wydaje mi się, że to 'Szczesliwy dzien' z Clooney'em. Mam rację? Lub coś z B. Willisem.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ten film to "Story of Us" z 1999r.

jak koło fontanny to "one fine day', bo w 'the story of us' nie ma chyba takiej sceny.

SatineNic

Z drugiej strony w "one fine day" nie są małżeństwem przechodzącym kryzys, a to wydało mi się ważniejsze niż fontanna w tle.

Wygląda na to że zostały tu pomieszane dwa filmy. Bo w "one fine day" mamy do czynienia z dwojgiem rodziców - wiecznie zabieganych, zaś w "story of us" oglądamy małżeństwo przechodzące kryzys.

h_anka

raczej ktoś pomieszał dwa filmy. :) ja sugerowałam się tym, iż osoba zapamiętała scenę koło fontanny, dlatego stwierdziłam, że to 'one fine day'. czasem jest tak, iż zapamiętujesz konkretną scenę z filmu, a za cholerę nie pamiętasz tytułu. później zaczyna ci coś świtać i mieszasz wątki z różnych filmów, dalej mając przed oczami scenę, która utkwiła ci w pamięci. stąd czasem biorą się później pewne niedomówienia dotyczące filmów. ale to tak na marginesie :)

h_anka

jeszcze jedno. otóż 'one fine day' swojego czasu leciał całkiem często na polsacie ;)

użytkownik usunięty
SatineNic

Straszliwie coś musiałam pomieszać:) ale oglądałam tylko reklemę i to dosyć dawno temu. Na pewno kojarzę scenę z fontanną, chyba deszcz i że bohaterowie jechali taksówką z dziećmi. Mężczyzna w tej scenie z fontanną miał na sobie taki długi, jasny płaszcz, akcja działa się w wielkim mieście.
Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się, że jest to film z B. Willisem, jednak wszystko wskazuje na to, że jest to 'Szczęśliwy dzień'. Oglądałam trailer na youtube, wiele rzeczy się zgadza, lecz fontanny jak na ironię brak.
Czy oni się ze sobą kłócili? Tak mi się coś przypomina. I jeszcze, że podczas reklamy na Polsacie leciała taka przyjemna popowa pioseneczka, dosyć znana w tamtym czasie.
W każdym razie bardzo dziękuję za odpowiedzi:)

użytkownik usunięty

Aha i jeszcze jedno pamiętam, choć znów mogę coś poplątać, jednak jeśliby coś to pomogło... Taka jedna scenka, że Michelle w nocy leży chyba na łóżku najprawdopodobniej w swoim domu, jest noc i za oknem bardzo pada deszcz, może być też burza, lecz raczej jest to wielka ulewa. Tak mi zapadło w pamięć, że na oknach były żaluzje i rzucały 'pasiaste' cienie na pokój.

"Na pewno kojarzę scenę z fontanną, chyba deszcz i że bohaterowie jechali taksówką z dziećmi. Mężczyzna w tej scenie z fontanną miał na sobie taki długi, jasny płaszcz, akcja działa się w wielkim mieście"

Ten fragment ktory opisalas jest na 100% z filmu "Szczesliwy dzien" z fontanna tez tam cos bylo o ile dobrze pamietam(chyba Clooney przenosil Pfeiffer przez kaluze czy cos takiego). Klotnie tez byly pomiedzy glownymi bohaterami, ale Pfeiffer i Clooney w tym filmie nie byli malzenstwem, musialo to Ci sie pomylic z "Tylko milosc", gdzie Michelle wraz z Brucem grali malzenstwo przechodzace kryzys.

A piosenka o ktora Ci chodzi to byc moze ta:

http://www.youtube.com/watch?v=fDRfP-TzQwg

no jesli tak to jak na samym filmiku widac jest to "Szczesliwy dzien"

Moze ci sie to skojarzy, ze na koncu Clooney przyszedl na mecz syna Pfeiffer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones