Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer
Jezdziec_bez_Glowy_fw

Chyba nie widziales jej najlepszych filmow. Na pewno zasluguje na pierwsza dziesiatke i na pewno bardziej jak taka Helena Bonham Carter, ktora jest nie wiadomo czemu az na pierwszym miejscu (ja bym widzial ja ledwo w top100). Jest to aktorka, ktora jest tak wysoko dzieki mezowi i temu ze gra z Johnnym, ktory takze nie wiadomo dlaczego jest az na drugim miejscu. Nie ma sie co przejmowac tym rankingiem, bo wiekszosc to napalone dzieci glosujace w nim (fani bajek harrego pottera, piratow i Bog wie jakich jescze gowien - z ktorych juz robia sie seriale, za kilka kolejnych czesci to mozna powiedziec ze telenowele). Jesli juz o ranking chodzi to na pewno wyrzucilbym Feldman no i reszta juz nie jest taka zla choc znalazloby sie z pewnoscia wiecej aktorek zaslugujacych na miejsce w tym rankingu. Zdecydowanie lepiej wyglada ranking aktorow (tylko ten Depp no i Norton - choc go akurat bardzo lubie, Johnny tez jest dobry tylko az drugie miejsce?). A Michelle jak dla mnie moglaby byc na pierwszym miejscu nawet.

Jezdziec_bez_Glowy_fw

Z kolei jedynie Ty pochwalić się możesz elementarnym brakiem wiedzy o filmie. Michelle Pfeiffer była fenomenalna w Niebezpiecznych Związkach, Powrocie Batmana,Młodych Gniewnych,I am Sam itp. Trochę za nisko wg mnie w TOP 10.

Jezdziec_bez_Glowy_fw

Popieram.
Podobała mi się jeszcze w Niebezpiecznych związkach, czy w Wieku niewinności i całkiem nieźle wypadła w Nigdy nie będę twoja.Widziałam sporo jej filmów i prawie zawsze mam wrażenie że coś jest nie tak. Jej postacie sa mało wiarygodne. Tak np. było w Młodych gniewnych. Przez Pfeiffer nie lubię tego filmu. Ona chyba źle dobiera role, bo nie można powiedzieć, że jest złą aktorką. Nie chcę zostać posądzona o jakąś śmieszną zazdrość ale może ona jest za ładna (jest taka posągowa) i to odciąga uwagę widza od filmu? Nie wiem...

Jezdziec_bez_Glowy_fw

Najwyrazniej nie widziałeś najlepszych filmów z Michelle. Ma Ona na swoim koncie kilka świetnych ról w takich filmach jak "Człowiek z blizną", "Frankie i Johnny", "Wilk", "Sam", "Młodzi gniewni"... O filmach "Sen nocy letniej" i "W obliczu przeznaczenia już nawet nie wspominam.
Dla mnie to jedna z najlpszych współczesnych aktorek i zdecydowanie zasługuje nawet nie na TOP 10 a TOP 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones