Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Jaka jest wedlug was najlepsza scena z jej udzialem, albo do ktorej najczesciej powracacie i moglibyscie ogladac bez konca.

Wedlug mnie:
http://www.youtube.com/watch?v=7TULYBRHBAs
Wspaniali bracia Baker

http://www.youtube.com/watch?v=TSe-9aiaJKo
scena z 2:58 min kiedy pfeiffer zamieniea sie w sokola, a rutger hauer z wilka w czlowieka i przez chwile sie widza - zakleta w sokola.

http://www.youtube.com/watch?v=bIupG1TNm-k
Grease 2

marines18

"Wspaniali bracia Baker"- tam zagrała rewelacyjnie, zdecydowanie w pamięci pozostaje mi scena jak śpiewała 'Makin' Whoopee'.
Na pewno też jak sie w kota zamienia w "Powrocie Batmana"

Kaczka_Kamil

Również lubię scenę z Grease 2, kiedy śpiwa Cool rider.
Czasem przypominam sobie również moment, kiedy jedzie motorem (w tle piosenka Cool rider - właściwie sama melodia)... Przyjemny moment filmu, mimo, że nic do filmu nie wnosi ;)

h_anka

Powrot batmana - cala scena kiedy przychodzi do pingwina i lezy na jego lozku chcac zemscic sie na batmanie, a puzniej bierze papuge do ust.
Tu sa urywki tych scen:

http://www.youtube.com/watch?v=rEzFCNuuiAw

No oczywiscie ta z wspanialych braci baker - kiedy spiewa na fortepianie.

marines18

'the story of us' końcowa scena, kiedy mówi, że chce jechać do chińczyka itd.
'grease 2' wykonanie cool rider, a później scena na motorze ;)
'fabulous baker boys' wykonanie makin' whoopie i później jak bridges rozsuwa jej sukienkę... ;)
'i could never be your woman' sceny podczas piosenki what's my age again? i scena w samochodzie, gdy mówi, że im nie wyjdzie
'dangerous minds' momenty, gdy leci piosenka this is the life
'Tequila Sunrise' najlepsza scena ;) gdy kocha się z gibsonem ;) cudo!
'married to the mob' scena, w której rozmawia w drzwiach z tym agencikiem ;)
'batman returns' przemiana :)
'one fine day' scena w łazience pod koniec filmu :D
'what lies beneath' początek filmu, akcja tuż po wyjeździe córki. scena pfeiffer - ford na łóżku
'hairspray' jak przychodzi do sklepu ze śmiesznymi rzeczami, scena, gdy podmienia głosy i wkłada sobie karteczki w dekolt
'stardust' gdy przemienia się ze starej wiedźmy w młodą. oczko do lustra... ;)
'sam' wszystko, co działo się w jej domu. rozmowa z samem itd...
'wolf' jak przychodzi do hotelu i widzi nicholsona przykutego do kaloryfera... cała scena w hotelu do rana ;)
'witches of eastwick' scena, gdy siedzą z tequilą i gadają o facetach, potem scena w basenie, gdy nicholson ją uwodzi, następnie scena zemsty daryla, gdy sukie idzie odebrać telefon i nagle ten ból...

jak mi się coś jeszcze przypomni, to napiszę. ale do tych momentów wracam najczęściej.

SatineNic

'stardust' gdy przemienia się ze starej wiedźmy w młodą. oczko do lustra... ;)

cool rider - grease 2

bialy oleander- koncowka filmu kiedy astrid dowiaduje sie ze jej matka posatnowila sie dla niej poswiecic po czym ostatni raz ja widzi.

fabulous baker boys - makin whoopie

pewnie znalazlbym wiecej ale narazie to tyle.

SatineNic

'grease 2' wykonanie cool rider, a później scena na motorze ;)
'fabulous baker boys' wykonanie makin' whoopie i później jak bridges rozsuwa jej sukienkę... ;)
'Tequila Sunrise' najlepsza scena ;) gdy kocha się z gibsonem ;) cudo!
'batman returns' przemiana :)
'what lies beneath' scena w wannie
'stardust' gdy przemienia się ze starej wiedźmy w młodą. oczko do lustra... ;)
bialy oleander- koncowka filmu kiedy astrid dowiaduje sie ze jej matka posatnowila sie dla niej poswiecic po czym ostatni raz ja widzi.
Powrot batmana - cala scena kiedy przychodzi do pingwina i lezy na jego lozku chcac zemscic sie na batmanie, a puzniej bierze papuge do ust.

marines18

fabulous baker boys' wykonanie makin' whoopie i później jak bridges rozsuwa jej sukienkę
'batman returns' przemiana
'stardust' gdy przemienia się ze starej wiedźmy w młodą. oczko do lustra
'grease 2' wykonanie cool rider, a później scena na motorze ;)
bialy oleander- koncowka filmu kiedy astrid dowiaduje sie ze jej matka posatnowila sie dla niej poswiecic po czym ostatni raz ja widzi.

Teraz dodam cos od siebie:
Młodzi gniewni - scena kiedy jest w restauracji z Raulem, ten próbuje zamówić kurczaka
Lakier do włosów - kiedy uwodzi Christophera Walkena w jego sklepie.

maksy

batman returns' przemiana
'grease 2' wykonanie cool rider, a później scena na motorze ;)
'stardust' gdy przemienia się ze starej wiedźmy w młodą. oczko do lustra
fabulous baker boys' wykonanie makin' whoopie i później jak bridges rozsuwa jej sukienkę
'one fine day' scena w łazience pod koniec filmu
'what lies beneath scena gdy lezy sparalizowana w wannie

marines18

a gdzie ona była nago?? widzieliście ją gdzieś naked?? nawet fotek w necie nie ma. nie wierzę.

agentka_FBI

sorry, była naked w Ucieczce w noc :D tylko ciekawe czy to jej ciało naprawdę pokazali...

agentka_FBI

A z Fabulous Baker Boys'ow lubię jeszcze moment kiedy śpiewa "I need you baby, and if it's quite all right..." - nie znam tytułu.

h_anka

ja też uwielbiam jak śpiewa 'can't take my eyes off you'
poza tym jeszcze przypomniało mi się:
'dangerous liaisons' scena, gdy vicomte przychodzi do jej pokoju w wiadomym celu, lecz ją 'oczczędza' i później gdy do niej przyjeżdza
'the deep end of the ocean' scena, gdy agentka chce od niej zdjęcie syna, do momentu, aż ją uspokajają
'the russia house' sceny, gdzie mówi po rosyjsku :)
'scarface' scena w restauracji
'into the night' scena z bratem - Elvisem

SatineNic

'white oleander' wszystkie sceny
'natica jackson' scena, gdy uwodzi kolesia
jak mi się coś przypomni, to oczywiście dopiszę

SatineNic

Nie potrafię wymienić kilku scen. Jest ich naprawdę wiele. Michelle jest tak uniwersalną i dobrą aktorką, że oglądanie każdej sceny z jej udziałem jest istną przyjemnością ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones