Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

U boku którego aktora M.Pfeiffer najlepiej zagrała, lub do kogo najlepiej pasowała? Pytam bo wiem, że grała z największymi gwiazdami: Al Pacino(2razy), Harriosno Ford, Mel Gibson, Alec Baldwin, Jack Nicholson(2razy),Rutger Hauer, Jeff Goldblum, John Malkovich, Sean Connery, Michael Keaton,Robert Redford, George Clooney. Wypisałam tych aktorów, ponieważ przeważnie grała ich żony lub kochanki. I zauważyłam, że prawie zawsze grała u boku dużo starszego mężczyzny(teraz jest odwrotnie, ale może sobie na to pozwolić bo wygląda przynajmnie 10 lat młodziej). Ogłądałam z nią ostatnio dużo filmów i jestem jej fanką, dlatego też ciekawi mnie zdanie innych na ten temat.

użytkownik usunięty
Roxi47

Tez sie kiedys nad tym zastanawiałam bo gdy widze jakis film z nia to zawsze jest to starszy facet, ale mi to odpowiada. Moim zdaniem najlepszy duet stworzyla z Seanem Connerym, albo Robertem Redfordem, ale to chyba dlatego, ze najbardziej lubie tych aktorow. No jeszcze moglabymdolaczy Rutgera Hauera bo bardzo mi sie podobal film Zakleta w sokola, MP wygladala tamcudownie.

Roxi47

Uważam że świetnie pasowała do Jeffa Bridges'a w filmie "Wspaniali bracia Baker". Niestety nie widziałem filmu "Wydział Rosja" a tam grała z Seanem Connery. Fajnie też zgrali się z Alem Pacino w "Frankie i Johnny".

Kaczka_Kamil

Żałuj że nie widziałeś "Wydziału Rosja" tym bardziej że masz w ulubionych Michelle Pfeiffer i Seana Connerergo. No moze nie każdym ten film się podoba i niektórym może wydawac się nudny, ale mi się osobiście podobał.

interiu22

No, super. W tv nie puszczają a na dvd nie znalazłem... chyba z neta ściągne, jak większość filmów/

Kaczka_Kamil

"Wydział Rosja" był mniej więcej rok temu w tv. mi też wydał się trochę nudny, ale dla każdego fana Michelle na pewno warty obejrzenia ;-)

Chayenne

chciałbym obejrzeć jeszcze "Pole miłości". Pamiętam ten film z dzieciństwa, tzn. że go oglądałem, bo samego filmu nie pamiętam, ale pamiętam Michelle

interiu22

Film faktycznie moze sie wydawac nudny, ale tylko dla tych ktorzy w filmie cenia tylko akcje (w tym filmie jej nie ma), albo nie zrozumieli dosc skomplikowanej fabuly, bo ten film trzeba uwaznie ogladac. A rola michelle pfeiffer bardzo dobra, a po za tym fajnie mowila z akcentem rosyjskim, jak prawdziwa rosjanka mowiaca po angielsku.

Roxi47

najlepsza była ...........................................................................
...wszędzie ;)

użytkownik usunięty
SatineNic

Z Alem Pacino z "Człowiekiem z blizną" i z Michaelem Keatonem w "Powrocie Batmana".

Roxi47

Zgadzam się z poprzednimi wpisami, ale mam innego faworyta. Moim zdaniem najpiękniej zagrała z Day-Lewisem w "Wieku niewinnośći". Ten fim jest w ogóle niesamowity. Ballhaus zrobił tak cudownie plastyczne zdjęcia. I jeszcze W.Ryder..

Roxi47

Al Pacino oczywiście w obu filmach oraz z Michaelem Keatonem w Batmanie. :)

Roxi47

Chociaż z Fordem,Melem,Sean'em oraz Clooney'em też było wpożo z resztą czego oni dotkną zamienia się w złoto ale z Al'em to cód miód i orzeszki xD

Roxi47

Moim zdaniem z Alem Pacino i chyba jeszcze z Robertem Redfordem, chociaz wg mnie z kazdym zagrala swietnie.

Roxi47

Najlepiej z Alem pacino i jackiem nicholsonem we wszystkich filmach.

Roxi47

Najlepszy duet moim zdaniem stworzyla z robertem redfordem i rutgerem hauerem - chyba dlatego ze podobaly mi sie te filmy.

bartek5794

i jeszcze zapomnialem dodac Michaela Keatona, ogolnie postac catwoman byla mistrzowska w jej wykonaniu i najlepsza z wszystkich batmanow

Roxi47

zdecydowanie najbardziej podobala mi sie z michaelem keatonem i moze jeszcze z alem paciono w "frankie and johnny"

Roxi47

Choc z kazdym mi sie podobala to najlepiej chyba z Alem Pacino. Chcialbym zeby jeszcze kiedys z nim zagrala.

Roxi47

Sean Connery i Michael Keaton

Roxi47

Al Pacino i Ruther Hauer

Roxi47

Kolejne podsumowanko:



1. Al Pacino - 8
2. Michael Keaton - 5
3. Robert Redford - 3
Rutger Hauer - 3
5. Sean Connery - 2
6. Jeff Bridges - 1
Daniel Day-Lewis - 1
Jack Nicholson - 1

Jak widac genialny Al Pacino prowadzi, ale ja mam innych faworytow.

Roxi47

z johnem Malkovichem najlepiej

Roxi47

Fajnie zagrala z Seanem Pennem, ale tu akurat nie glrala jego zony.

max482

sean connery i al pacino

pospolitamenda

z alem pacino

edek367

z michaelem keatonem

Roxi47

1. Al Pacino - 10
2. Michael Keaton - 6
3. Robert Redford - 3
Rutger Hauer - 3
Sean Connery - 3
6. Jeff Bridges - 1
Daniel Day-Lewis - 1
Jack Nicholson - 1
John Malkovich
Sean Penn

Al Pacino nadal prowadzi

bartek5794

u boku michaela keatona zdecydowanie, a na drugim miejscu ewentualnie moze byc al pacino

keram122

Mnie podobała się u boku Bruca Willisa i Michaela Keatona

Enigma89

U boku Michaela Keatona i Seana Connerego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones