Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Jest genialna,zaraz pod względem metody aktorskiej zaraz po Streep.
Każdej roli podoła od kobiety kota,po nauczycielkę w szkolę tudzież
wielką dworską damę.Przepiękna,najbardziej eteryczna z aktorek.
Bardzo ją żałuję,że jest tak tutaj nie doceniona.Mam nadzieję,że
rok 2010 będzie jej rokiem,i dostanie Oscara dla najlepszej aktorki
za film "Cheri".

jamesdawid

Jak się w niej nie zakochać, jest piękną, niezwykle utalentowaną,piękną, piękną oraz piękną aktorką. Rzeczywiście powinna w końcu dostać Oscar'a, naprawdę jest rewelacyjna ,aż mi słów brakuje, Prócz genialnej gry aktorskiej, jeszcze utalentowana wokalistka, liczę na coraz więcej filmów

patrykborowiak

Zgadzam się, ze powinna być w Top 10. Jest o wiele za nisko, na filmwebie trzeba przyznać, jest niedoceniana.

Mam nadzieję ze oskar w tym roku wpadnie w jej ręce ;) pozdrawiam

Bounty

Biorąc pod uwagę, że nie ma nawet nominacji do Złotego Globa to może być trudno o takową do Oscara... Poza tym głośno mówi się o trzeciej nagrodzie dla Streep. Zobaczymy co z tego będzie.

jamesdawid

Nie wiem, co ludzie widzą w Meryl Streep!??! Jest mdła! Ma po prostu szczęście do dobrych ról, które zwyczajnie trudno zepsuć... Streep jest jak rzemieślnik, a Michelle jest artystką w swoim fachu. Michelle ma niebywałą charyzmę, coś, z czym trzeba się urodzić. Kiedyś będzie z pewnością zaliczana do najbardziej kultowych gwiazd Hollywood wszechczasów. Jej kariera trwa już ok. 30 lat - wiele przez ten czas przewinęło się aktorek-gwiazd, które zaświeciły na chwilę interesującą rolą, by zaraz zgasnąć. Michelle jest wieczna jako aktorka.

selina7

Meryl mdła?!!!!!chyba sie z ksiezyca urwalas!
A michelle jest piekna!!!!powinna w koncu dostac oscara!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones