Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Wreszcie zobacze sobie Pole milości, szkoda tylko ze tak późno bo dopiero o 23, ale dobre i to. TVP czasami jednak puszcza dobre, stare filmy i bardzo dobrze.

marines18

też się cieszę, bo nie widziałam jeszcze Pola miłości. :)

marines18

Zgadzam sie, czasami puszcza jakisc ciekawy film. Widac ze ostatnio w telewizji na: tvn, tvp, polsacie, tvn siedem leca ciekawe filmy, ale dlatego ze sie skonczyly wakacje, bo w wakacje same gowna zawsze puszczaja i powtorki.

marines18

'Wreszcie zobacze sobie Pole milości, szkoda tylko ze tak późno bo dopiero o 23'

ale ciesz sie ze na tvp bo przynajmniej nie bedzie polgodzinnych reklam w czasie ktorych mozna zasnac, albo zapomniec na czym sie film skonczyl przed reklama :)

marines18

No wiec widzialam ten film i bardzo mi sie podobal. Nie jest to moze jakies arcydzielo, ale zasluguje na wieksze uznanie i nie rozumiem dlaczego jest tak malo popularny. Michelle bardzo duzo wniosla do tego filmu i zagrala bardzo dobrze. Dalam mu 9/10 ze wzgledu wlasnie na Michelle.

marines18

Może jest tak mało popularny bo tvp nadaje go po północy?
Za tydzień będziemy mogli zobaczyć "Pole miłości" przed godziną 1:00

h_anka

W najblizsze dni znowu leci kilka filmow z nia na jedynce. Ale najbardzeij sie ciesze na poslubiona mafii, bo tego filmu nie widzialam juz dawno. Ostatnio cos widze ze na TCM czesto leca filmy z Michelle. Akurat mam szczescie ze mam ten program.

A wiecie moze cos na temat jej nowych filmow? Kiedy wejda do kin itd?

luksejg

TCM zawsze puszcza stare filmy, a tak sie zlozylo ze co jakis czas akurat z michelle. To bardzo dobrze bo te filmy ciezko gdziekolwiek zdobyc.

Co do nowych filmow to nic nowego chyba jeszcze niewiadomo. Obawiam sie ze w tym roku zadnego jeszcze nie zobaczymy.

tomek699

Cheri ma być w 2009 w Cannes. Pisali o tym na pfeiffertheface.com

Kaczka_Kamil

Szkoda ze tak pozno, choc spodziewalem sie, ze to bedzie 2009 rok, ale ze dopiero w maju to nieprzypuszczalem. Ciekawe jak jej pozostałe filmy, chyba beda jeszcze pozniej.

tomek699

dobrze, że w tvp1 leciał ostatnio film 'To Gillian on Her 37th Birthday'. w końcu miałam okazję go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones