Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Ostatnio zobaczyłam Michelle w "Niebezpiecznych związkach". Jestem oczarowana jej rolą, jak to określał książkowy Valmont, skromnisi i nabożnisi. Pamiętam scenę, kiedy wbiega do jego salonu n a z a j u t r z. Wspaniała... Lubię tę aktorkę jeszcze bardziej właśnie za tę postać, tak dobrze zagraną.

scarlett672

A ja nie mogę zrozumieć zachwytów nad tą rolą Michelle. Lubie ją, ale moim zdaniem w "Niebezpiecznych związkach", to właśnie ona była najbardziej nijaka i miałka... Nie podobała mi się.

firletka_11

Może taka miała być jej postać. Zresztą, czy rzeczywiście była nijaka?

scarlett672

Była. W porównaniu z kreacjami, które stworzyli Malkovich i Close, postać Michelle była wręcz irytująca. Zdaję sobie sprawę, że jako bogobojna i dostojna dama nie mogła się zbytnio wykazać, ale jej gra była tak jałowa, że praktycznie dla mnie nie istniała w filmie, a przecież była jedną z głównych postaci. Od Glenn Close i Johna Malkovicha nie mogłam oderwać wzroku. Ale jest to oczywiście tylko moja opinia :) I - jak już wspomniałam - lubię Michelle jako aktorkę. Po prostu w tej roli mi się nie spodobała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones