Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Fakt , nagrody i oznaczenia za role w cale nie są wyznacznikami talentu w każdym razie nie muszą. Jednak jak dla mnie wiele ról tej aktorki aż się prosiło o chociaż nominacje czy to do Złotego Globu a może nawet Oscara. Nie wiem jak filmy i role Michelle : ''Biały Oleander'' , ''Głebia Oceanu'' czy "'Sam'' przeszły niepostrzeżenie w całym tym ''światku''

Darken

Ja tez nie wiem jak jej niektore role przeszly niepostrzezenie. Ale wiele jest filmow niedocenianych, a co za tym idzie to samo dzieje sie z kreacjami aktorskimi. Moim zdaniem jednak michelle gra coraz lepiej (mam tu tez na mysli zarowno ostatnie role jak i sprzed kilku lat po ktorych zrobila sobie przerwe, bo jak wiadomo ostatnio w wielu filmach nie grala) i jeszcze pokaze na co ja stac, pozostaje tylko czekac na kolejene jej filmy i zobaczymy czy mam racje.

bartek5794

NIby 2007 rok uważa się za powrót Michelle ( 3 filmy i do tego role Pfeiffer spotkały się z uznaniem , co do ''Lakieru do włosów były nawet spekulacje o Złotym Globie i nominacji ) ale mi się wydaje że ten wielki powrót będzie przy filmie ''Cheri'' , mam wrażenie że to będzie mocno zarysowana postać a tam gdzie trzeba pokazać emocje i wyrazistość Michelle jest najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones