Michelle WilliamsI

Michelle Ingrid Williams

7,6
29 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Williams

Drażni mnie jej gra aktorska. Nie życie prywatne, jak innych komentujących (nie znam jej życia prywatnego). Strasznie denerwują mnie grane przez nią postacie, które mają problemy, są skomplikowane. Ma dziwną manierę na twarzy, która potrafi ostro denerwować.
Nawet jeśli jest dobrą aktorką i gra w filmach, które lubię, to jakos nie mogę się do niej przekonać.

biszkopt

Mam dokładnie takie same odczucia...nie wiem co w niej jest ale jak na nią patrzę to mi się odechciewa filmu..

EwaSta90

ja czuję to samo, mimo obejrzenia 11 całkiem fajnych filmów z jej udziałem nie chcę do nich wracać... przez nią.

użytkownik usunięty
biszkopt

Większośc ludzi uważa ją za znakomitą aktorkę ze względu na jej związek z cudnym Ledgerem : ( Ja mam identyczne odczucia jak Wy. Aktorka może i posiadająca jakiś talent (nikły bardzooo bardzooo, zależy co kto lubi), ale głównie drażniąca swoją grą.

użytkownik usunięty

mogę wiedzieć ile filmów oglądałaś z Michelle i jakie były to produkcje?

użytkownik usunięty

jak dla mnie jest bardzo dobrą aktorką, uwielbiam jej filmy i jeszcze mnie nie zawiodła

użytkownik usunięty

widziałam z nią na razie 3 filmy ( niestety tylko 3 ;/ ) i jak na razie mnie również nie zawiodła. ;)

biszkopt

nawet 2planowa rola potrafi wniesc wiele do filmu. wybitna aktorka. kto twierdzi inaczej ten jest ignorantem.

kinoman0

I to jest jedna z niewielu rozsądnych wypowiedzi w tym temacie

biszkopt

Podpisuje się pod tym, bardzo drażni mnie jej gra.

Ines82

mnie również

użytkownik usunięty
MeMarie

polecałabym Blue Valentine. trochę trudno oceniać aktorkę po dwóch filmach.

A po trzech można?

matekfcb

Mnie tez niestety drażni...A w "Take This Waltz" to juz szczegolnie...Szanuje ja za to, ze pokochal ja jeden z najciekawszych aktorow i najprzystojniejszych facetow jacy zyli - Heath Ledger..jednak w parze wolalam go zdecydowanie z Naomi Watts i szkoda ze sie rozstali..W ogole nie bylo widac miedzy nimi roznicy wieku.

malgorzataprusaczyk

Faktycznie może momentami irytująca ma mimikę twarzy, ale przynajmniej zajebiście potrafi nią operować i jak to niektórzy określają słabych aktorów "drewnem" ona zdecydowanie do takich nie należy. I ja chcę ją oglądać, błagam nawet o to, bo wzbudza emocje, przykuwa uwagę.Jeśli mam się pochwalić ile filmów z nią widziałam, to siedem + 1 serial. Bardzo dobra aktorka, a scenę z filmu Manchester by the sea, w której nie potrafi się porozumieć z byłym mężem, zapamiętam na bardzo długo.

malgorzataprusaczyk

Szanujesz ją za to, że ją pokochał? Normalna jesteś? Przecież on był takim samym człowiekiem jak ona.

Filmoholiczka

Czyli jakim człowiekiem? A co ty możesz wiedzieć o kimś kogo nawet na oczy nie widziałaś ani z nim nie rozmawiałaś???

Karola_32

Nic nie wiem. Zwróciłam tylko uwagę na to jedno głupię zdanie. Jak można tak w ogóle napisać? Szanować aktorkę za to że obiekt westchnien autorki postu ją pokochał. Przecież to głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones