Michelle Yeoh

Yeoh Chu-Kheng

7,7
19 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Yeoh

Podziwiam jej urode znacznie bardziej niż popularnej teraz Ziyi Zhang. W filmie "wyznania gejszy" zrobiła na mnie dużo większe wrażenie niż Ziyi:)

talia

Zgadzam się. Michelle ma ciekawą urodę, ale przede wszystkim ogromny talent. Ziyi owszem, talent ma, ale nie tak wielki jak Michelle.

Drago_2

Z tym ogromnym talentem to wielka mega przesada,ponieważ jak aktor/aktorka ma tzw."wielki talent" to grywa w dobrych filmach i jest dostrzegany/dostrzegana przez producentów i obsadzana w dobrych rolach i filmach.Zawsze taki osobą płaci się górę kasiory,a sądzę,że jej jednak nie.Ludzie mówią,że znają ją jedynie z roli dziewczyny Bonda.Sam muszę przyznać im rację,bo tak w rzeczywistości jest.Popatrzcie na jej bardzo skromną filmografię.

talia

Tak! Jest wręcz idealna dla swojej roli :) Pełna klasy i urody. Moja ulubiona postać w całym filmie ^^

talia

a co powiecie o ich roli w "przyczajony tygrys, ukryty smok"? według mnie obydwie dobrze zagrały i w tym i w tamtym filmie

talia

46 lat - a jeszcze niezła z niej dupa . no no no... xD

talia

A według mnie jest brzydka nie wiem kto ją obsadził w roli dziewczyny bonda wg tam nie pasowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones