Mickey RooneyI

Joseph Yule Jr.

7,3
1 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rooney

Jak taki kurdupel ośmiokrotnie się żenił z takimi szprychami? Musi być bogato obdarzony.

24o455

Kasa.

24o455

Miał 8 żon jednak mu współczuje, z kilkoma się rozwiódł a jedna Carolyn Mitchell która była aktorką została zamordowana w Los Angels, jak nie wierzycie to sprawdźcie w wyszukiwarce filmwebu.

24o455

I miał z nią 4 dzieci, to mu dopiero współczuje.

ass_filmaniak

Zamordowano ją, jak była ze swoim jugosłowiańskim kochankiem, byłym gorylem Alaina Delona.
I to kochanek był głównym celem, ona oberwała przy okazji.

użytkownik usunięty
24o455

http://www.whosdatedwho.com/tpx_23228/mickey-rooney/
sama byłam zdziwiona, same piękne kobiety:) no ale może miał coś w sobie...

Skoro żenił się z nimi i rozchodził pomijając te rozpadłe małżeństwa z powodu śmierci, na pewno nie chodziło o dobre cechy charakteru :P Jak koledzy wspomnieli albo sprzęt albo kasa... proste !

lia_7

A może sprzęt i kasa:) Jak mówi doda najważniejszy jest gruby portfel i penis, a to że metr sześćdziesiąt, i twarz jak pyza? Kto by tam na to patrzył;)

24o455

No nie, że Ava Gardner! Tak samo jak do dziś nie mogę pojąć dlaczego Rita Hayworth wyszła za takiego paskuda(aktor może i genialny) jak Orson Welles.

Lady_Eowyn

dla kariery

kama_2

Pewnie tak.

Lady_Eowyn

Ava spotkała Mickey`a dokładnie podczas kręcenia tej sceny http://www.youtube.com/watch?v=Iq-1dL8a_Hc . "Zaliczał kobiety tak gładko, jak nóż wchodzi w masło. Lana Turner nazywała go Andy Hard-on", to słowa Avy z niedawno wydanej w Polsce książki Petera Evansa "Wyznania intymne". Opowiada w niej m.in. o tym małżeństwie i o innych sprawach, a wyznania aktorki były tak kontowersyjne, że książka musiała czekać na wydanie ponad 25 lat.

delonka_fw

Widziałam w księgarni te książkę. Nie wiem, za bardzo się nim nie interesuję, ale teraz czytam książkę Judy Garland, która 18 marca weszła do naszych księgarni i faktycznie są tam właśnie takie wzmianki o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones