Mike Shinoda

Michael Kenji Shinoda

8,0
35 ocen muzyki
powrót do forum osoby Mike Shinoda

Są najlepszymi najprzystojniejszymi i najbardziej utalentowanymi wokalistami na świecie. KTO MYŚLI TAK JAK JA??:D

AnnBennington

hahahahahahaahahahahahahahhahahahahahahahah ŻENADA ŻENADA ŻENADA ŻENADA żóltek który udaje "rapera" do rapera to mu brakuje WSZYSTKIEGO z rapera to ma tyllko hm.... NIC hahaha do BOYSÓW go :D

angelofdeath50

"hahahahaha" ... Żenada to jest z ciebie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
angelofdeath50

Niech robi to "gówno" a ja będę tego słuchać bo mi się tak podoba. zwalaj tępaku

angelofdeath50

Koniec dyskusji. Bo nie warto z tobą gadac

AnnBennington

AH....OH...EH dostalas juz orgazmu dziecko??
Tępakami to sa Twoi starzy i caly Blinkin Smarkulce :D ja slucham pozadnej muzyki a nie jakiegos gówna które niczego soba nie reprezentuje !!!!

angelofdeath50

Porządnej?? po pierwsze: pisze się przez "rz" tępaku! już drugi błąd najpierw szataniści teraz to... Ile ty masz lat? 10? i czego niby słuchasz?? 50 cent?? <hahaha> nie dobijaj mnie:D weź się schowaj z tym swoim 50 groszy:D:D

angelofdeath50

Sądząc po twoim nicku, pewnie słuchasz slayera... Też zajebisty zespól. Wiesz, trzeba miec na prawde najebane we łbie żeby na kazdym forum o linkin park, i pisać o nich takie rzeczy. Tego ,,żółtka" to chyba pomyliłeś/aś obojniaku z Mr.Hahnem (zajebisty koleś). Oni wszyscy są spoko. Aniołku śmierci, wracaj tam skąd wyfrunąłeś...

angelofdeath50

wiesz...sam/sama/obojniak czy kim ty tam jestes.....idz do bojsów ....nadajesz sie tam znakomicie....pewnie jestes mala/ły gruby , wypryszczony itp,itd,etc a zreszta ty sie nie nadajesz nigdzie !!

angelofdeath50

to ty najpierw poczytaj... Mike jest Amerykaninem... Ma obywatelstwo Amerykańskie debilu... a ty co? Rasista??

AnnBennington

Ja uważam tak jak AnnBennington... Oni są najlepsi... Chociaż zawsze uważałam/uważam że Chester jest przystojniejszy:D Ale obu uwielbiam... ogólnie cały LP jest ZAJ*BISTY:D LP najlepszy zespół na świecie... jeszcze do tego rasisty pie*dolonego: jesteś w tej mniejszości która cały czas uważa że oni są boysbandem... dziwne... od kiedy takie... z braku lepszego określenia "zespoły" grają/śpiewają coś takiego jak np. "Qwerty"?? dziwne...

Mala_Lady_Punk

a ja was popieram....chociaz ja w przeciwienstie do MRS BENNINGTON uwazam ze mike jest przystojniejszy :D Chociaz Chester tez jest niczego sobie.. :dd..LT ogolnie superasny zespół...choc słucham go dopiero okolo połtora roku ale kocham ich jak bymsłuchała ich od wiekow....a ten który uwaza ze LP jest beznadziejne ze graja beznadziejna muze to pewnie sam lepszej nie słucha.....zem sie rozpisała...ale coz takie zycie.. :D

AnnBennington

Jaaa!!!!!!!!!!!!:D
A tyy idioto sie nie odzywaj jak sie nie znasz!!!!

AnnBennington

Zeby nie bylo idioto powiedzialam do :angelofdeath50 zeby ktos nie pomyslal ze to do niego:P

AnnBennington

Też tak sondzę że są najlepszymi najprzystojniejszymi i najbardziej utalentowanymi wokalistami.
I myślę że angelofdeath50 powinien nie odzywac się skoro ich nie lubi.

karusia*

Ja uważam że są super

linkinpark13

Ja tak uważam oni są super!!!:-)

AnnBennington

Tak zdecydowanie masz rację!!!!!!!!!!!!!!!

linkinpark13

Dupowłaz

linkinpark13

Tak! Chester i Mike są bez najlepsi .. :)

AnnBennington

są fajni , ale bez przesady na świecie jest wiele o wiele fajniejszych i bardziej utalentowanych wokalistów. a co do wyglądu to mi się Chester podoba . ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones