Mikołaj Krawczyk

4,9
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk

Dobre sobie, jakos nie widze tych centymetrow w Pierwszej milosci ;) Chyba sam to pisał.

użytkownik usunięty
ZycieNoBellOn

A ile niby ma mieć 180 cm?185 cm?,ma 190 cm z pewnością czasami nawet mam wrażenie że trochę więcej.Jakby miał 185 cm czy mniej to ile by ci niżsi aktorzy mieli mieć po 175 cm?.Choć zastanawiam się na tych stronach aktorskich czasami czy niektórzy faktycznie trochę sobie wzrostu nie dodają,w PM był taki aktor nazywa się Bartosz Picher ponoć ma 172 cm a wygląda na strasznie niskiego jakby miał z 160 więc pewnie sobie dorzucił wzrostu,kiedyś była polewka z aktora Włodarczyka tego co grał Zawadę w Kryminalnych że mówi do wszystkich że ma 176 cm,a koledzy z planu że ma góra 167 cm,więc dorzucił sobie prawie 10 cm,więc sporo.Zresztą to było załosne bo gośc więcej na pewno nie ma skoro aktorka Schejbal grająca z nim ma 163 albo 164 cm,była może minimalnie od niego niższa.

Fakt. Gdyby miał 176,byłby sporo od niej wyższy.

ZycieNoBellOn

Ma tyle. Był ostatnio u mnie w pracy, w sklepie. Ja mając 175 cm wzrostu na oko sięgałem mu gdzieś do ucha. Też wydawał mi się niższy w serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones