Mikołaj Krawczyk

4,9
1 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk

Pierdoło aktorska. Oglądałem od początku i na początku serial "Pierwsza miłość". Jakżeż zmieniła
się postać Pawła. Na początku zadziorny, buntowniczy i męski wręcz (Janicki), aż przyszedł Krawczyk
i totalnie pierdołowata postać.

Mowiacy_do_reki

Dokładnie tak! Fajnie ze są ludzie którzy to zauważyli. Janicki był mega zajebisty. Krawczyk zniszczył mi pół serialu przez niego od kiedy się pojawił stopniowo zacząłem odchodzić od serialu. Nienawidzę go za: głos, głupi charakter, sztuczną grę aktorską i mimikę twarzy.

mat161

Racja. Janicki grał bardzo realnie a Krawczyk jest tak sztuczny, ze aż nie chce mi się oglądać tego serialu. Wygląd tez nie odpowiedni do tej roli, nie to co Janicki.

kasienkaslonko

Miejmy nadzieję, że powróci pierwszy aktor :)

mat161

Racja.

kasienkaslonko

To akurat było winą producentów, zamiana ciemnego blondyna na bruneta z brązowymi oczami, siłą rzeczy było to ryzykowne

Brandon568

Oczywiście że Mateusz Janicki był dużo milszy ale producenci też się nie popisali wyrażając zgodę na zastąpienie go Krawczykiem

Mowiacy_do_reki

Hmm...te cechy które wymieniles większość oglądających ten serial a przynajmniej fanek określiłaby tym mianem właśnie owego pierwszego Pawła zresztą jakoś nie widzę nostalgii wśród fanów za janickim a właśnie za Krawczykiem..ale każdy ma swoje zdanie oczywiście :p

Mowiacy_do_reki

Haaa nawet na tym zdjęciu z tępym wyrazem twarzy nigdy mu nie zniknie ta mina;D

Mowiacy_do_reki

Alimenciarzom mówimy: WYPAD Z FILMÓW, TELEWIZJI, A NAWET POLSKI. Inaczej: PIERDEL CZEKA. Marcinkiewicz już skazany (moim zdaniem niesłusznie), a ten dalej na wolności. Co to ma być?!?!?!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones