Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

A według mnie Milla jest na prawdę śliczna i filmy z jej udziałem strasznie mi się podobają.
Ma talent i to bardzo dobrze widać.

misiak8422

Talent? Moim skromnym zdaniem powinna trzymać sie z dala od filmów akcji. Zawsze gra ma role takich bab terminatorów co skaczą po parę metrów robiąc przy tym dwa obroty, rozwala kilką wielkich chłopów w pare sekund,. Po prostu robią z niej takiego "Rambo w spódnicy". Fakt to są takie role, ale jak by sie szanowała to by sie trzymała od nich z daleka. Zazwyczaj trzymam sie z daleka od filmów z tą pokraką, ale Muszkieterowie mnie zaciekawili, i niestety to samo, walka jak w matrixie.
Co do urody, dla mnie to te jej królicze zęby, wielki noc i twarz transwestyty dla mnie czyni ją po prostu brzydką (to tylko moje zdanie nie chce nikogo urazić), jedynie ciało ma na prawdę ładne. U mnie ma 2/10 za 5 element

tihomax

No to skoro Ci się nie podoba to po co oglądasz filmy z jej udziałem?
I jak to ująłeś, każdy ma swoje zdanie. Tobie ona się nie podoba, mnie tak.
I po co to dalej drążyć?

misiak8422

Załóż bloga i zablokuj komentarze jak ci przeszkadza zdanie innych. Ty się wypowiadasz to i chyba ja moge?
Czasem ogólnie film jest wart oglądnięcia (albo sie taki wydaje) ze nawet z taką aktorką go oglądne.

tihomax

5 element akurat mi się nie podobał przyznaje ale inne według mnie są dobre.

tihomax

Obejrzyj sobie Stone w tym filmie Milla zagrała razem z Panem Robertem De Niro. Polecam Ci także Kaliber 45 i Faces in the Crowd w tych filmach Pani Jovovich nie gra "Rambo w spódnicy" :)

Oluchna_92

Aa bardzo dobre filmy polecam. Milla świetnie zagrała ; D

Oluchna_92

Stone oglądnę, bo pozostałych aktorów lubie. I jak pisałem sporo dobrych filmów zapewne trace bo jej gęba dla mnie jest nie do oglądania

tihomax

tihomax ty też załóż bloga i zablokuj wypowiedzi innych na temat Star Treka bo jesteś maniakiem na ich punkcie i przeszkadzają ci wypowiedzi innych......

mewa5

w twoim wypadku wypowiadasz sie o filmach których nawet nie widziałaś

tihomax

normalnie aż mi cię żal...! A ja wiem kim ty jesteś to Ty jesteś tym klaunem który na Filmwebie prowokuje ludzi Tylko w avatarku zmieniłeś z klauna na kaczora........!

mewa5

ok pisz na PW bo robisz offtop

tihomax

Jesteś Albertem Einsteinem...Gratuluję.

misiak8422

Masz rację Milla ta piękna kobieta, a według mnie jest ona najpiękniejszą kobietą na świecie. Każdy może mieć swoje zdanie bo każdy ma inny gust ale wypowiedź tihomax mnie wkurzyła. Nie lubię słuchać takiej niczym nie popartej krytyki. tihomax jeżeli ci się nie podoba jej rola w RE, Piątym Elemencie lub w Ultraviolet (pewnie o te filmy ci chodzi bo to w nich Milla jest jak to ująłeś "Rambo w spódnicy") to porostu ich nie oglądaj. Mi ona bardzo pasuje w takich rolach i już nie mogę się doczekać Resident Evil: Retribution. A jeżeli chodzi o jej talent to jest ona chyba najbardziej wszechstronną kobietą showbiznesu. Jest aktorka, modelka, piosenkarka(kocham jej piosenki) i projektantka mody, a także mówi płynnie po angielsku, francusku i rosyjsku do tego dochodzi wychowywanie dziecka. Natomiast co do jej urody to ma ona urodę typowo europejską gdyż urodziła się na Ukrainie przy czym jej ojciec był Serbem, a matka Rosjanką. Tak jak mówiłem jak dla mnie najpiękniejsza kobieta na wiecie. Love Mila and Alice 4ever.

chelseasoldier1905

No i w końcu mnie ktoś poparł co mnie bardzo cieszy : ) Ja widziałam wszystkie filmy z nią które do tej pory wyszły i tylko ten 5 element jakoś do mnie nie przemówił ale reszta po prostu CUDO! : D

misiak8422

Ja też widziałem jej wszystkie filmy, a aktorsko najbardziej podobała mi się w takich filmach jak Resident Evil, Joanna D`Arc, Kaliber 45, Czwarty Stopień, Wyspa Strachu, Trzech Muszkieterów i oczywiście właśnie w Piątym Elemencie. Szkoda, że nie lubisz tego filmu ale każdy ma inny gust i mogę to zrozumieć. Dla mnie jednak "Multipass" w wykonaniu Milli to klasyka kina.

chelseasoldier1905

Jeśli chodzi o Piąty Element to nie tyle co gra Milli mi się nie podobała co film.

misiak8422

fajna dziewczyna bardzo jestem jej fanem i bardzą ją kocham

danonix1122

za kochałem się w niej talencie i uroku kocham ją
i misie podoba w filmie co będzie w kinach resident evil retribution

danonix1122

całus o de mie millo ukochana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones