Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Tak to bywa że jak się jest ładnym dzieckiem to później brzydnie się i na odwrót jak się jest brzydkim
dzieckiem jak np Shirley Manson to później wyrasta się na sexi lady. U Mili Jovovich było akurat tak
że była naprawdę ładnym dzieckiem ale wraz z dojrzewaniem zbrzydła, aa to pech.

ramzes1981

Poprostu gustujesz w dzieciakach.

onzamknietywsali

Jak to gustujesz? NIE, po prostu nie jestem ślepy i widzę czy ktoś jest ładny czy nie.

ramzes1981

Zarcik

ramzes1981

wiec ja jestem ślepy... ciekawe.

the_men_from_okinawa

Powiem tak: Jeśli się ze mną nie zgadzasz to nie oznacza że jesteś ślepy tylko pozbawiony zmysłu, jakiejś spostrzegawczości, zmysłu artystycznego tak się wyrażę.

ramzes1981

Z wiekiem i wzrok i zmysł można stracić:)

tocomnieinteresuje

Jeszcze jakoś się trzymam.

ramzes1981

Ja zgodzę się po części. Była ładnym dzieckiem, ale i niezwykle urodziwą nastolatką, co widać w filmach: "Powrót do błękitnej laguny" czy "Kuffs". W pewnym momencie straciła jednak dawny blask i nie robi już takiego piorunującego wrażenia.

ramzes1981

Zbrzydła ? Wygląda lepiej niż wyglądała. LOL

Movie_Crash_Man

Gościu crash man, Mila zbrzydła ale to potrafi dostrzec jednie wprawione oko i człowiek z intuicją i dobrym zmysłem czego ty raczej nie masz ;)

Movie_Crash_Man

Gościu crash man, Mila zbrzydła ale to potrafi dostrzec tylko wprawione oko i człowiek z intuicją oraz ze zmysłem artystycznym czego ty nie posiadasz ;)

ramzes1981

Zmysłem artystycznym ? Przecież ja jestem muzykiem i rysownikiem. A ty kim jesteś żeby pisać takie bzdury ?
Znając życie nikim.

Movie_Crash_Man

Zajmuję się także tworzeniem gier gwoli ścisłości. Kolo jedynie ty mogłeś zbrzydnąć nie Milla.

Movie_Crash_Man

"Przecież ja jestem muzykiem i rysownikiem"
- A ja jestem papieżem !

Może i jesteś tym za kogo się podajesz za to ja też się w czymś specjalizuje a mianowicie w kobiecej urodzie. Mila kiedyś była naprawdę ładna ale później rysy twarzy jej się zmieniły - na niekorzyść i to nie podlega dyskusji, tak mówię i tak jest. Ponadto u Mili pojawiło się w twarzy coś męskiego co ją szpeci.

ramzes1981

Napisz mi jeszcze coś o tym zmyśle artystycznym na jakiej podstawi to piszesz ? Jeśli nie masz podstaw zamilcz bez argumentów jak zakompleksiony internetowy frajer

Movie_Crash_Man

Nie zauważyłem u siebie kompleksów, już ci wyjaśniłem. dostrzegam coś czego ty nie widzisz. Wg ciebie Mila wyładniała to znaczy że masz spaczony gust albo jesteś bez gustu. To że znam się lepiej od ciebie to czyni mnie frajerem? Chyba raczej ciebie. Jesteś muzykiem i rysownikiem? No i co z tego? Ja jestem specjalistą od kobiecej urody. Więc gościu crash, nie mów kima ja jestem, przecież nic o mnie nie wiesz, nic a nic.

ramzes1981

Specjalista od kobiecej urody ? Co to za forma zmysłu artystycznego ? Żartujesz sobie kolo. Ja tworzę muzę/rysuję i tworze gry - to ja jestem artystą. Ty mi będziesz pisał, że jesteś artystą, bo sobie napiszesz, że Milla zbrzydła, a ja podobno nie mam zmysłu artystycznego...Naprawdę porąbani ludzie i zakompleksieni siedzą na tej stronie. GDZIE ten twój artyzm typku ?

Movie_Crash_Man

Może i w swoim fachu jesteś dobry ale nie gadaj takich głupot że Milla wyładniała bo potwierdzasz tym samym że brak ci jakiegoś wyczucia i brak męskiej intuicji w dziedzinie stylu i kobiecym imagu. Potrafię w mig określić czy ktoś jest ładny, piękny czy przeciętny. Specjalizuję się w tym od dawna.

ramzes1981

p.s. to ty pierwszy piszesz coś o mnie i piszesz mi, że wiesz coś o mnie na podstawie tego, że napisałem że Milla podoba mi się bardziej niż kiedyś. Masakra. Wygląd bab to kwestia gustu i to nie ma nic wspólnego ze zmysłem artystycznym. Naprawdę trzeba być idiotą żeby pisać takie zakompleksione i ciemne głupoty. Wyjdź czasem z jaskini i odłącz neta, bo z artystą to ty właśnie piszesz...

ramzes1981

Ocenianie Milli swoim widzimisie artysty z ciebie nie robi najwyżej głupka. Dobra znikam. Szkoda klawiatury.

Movie_Crash_Man

No i widzisz? Nic o mnie nie wiesz a uwierz mi artystą jestem.

Z Milli Jovovich zrobił się taki baba - chłop ale tylko nieliczni potrafią to dostrzec.

Wcale nie muszę ci udowadniać i pisać w jakich dziedzinach jestem artystą. Ty wymieniasz dziedziny w których jesteś dobry, tak jakbyś szukał potwierdzenia że tak jest w istocie. Mam lepszy pomysł, spotkajmy się w realu, pokażesz jaki z ciebie artysta! Podejmij wyzwanie.

ramzes1981

Kolo ty jesteś straszny. Wiesz takie przenośnie jak artysta można dopisywać nawet do czynności jak jedzenie i spanie. Nie dzięki.

Movie_Crash_Man

Skoro tworzysz gry to pewnie znasz takie angielskie słowo jak "Playability" ? Można to przetłumaczyć jako - "grywalność" i ja się w tym specjalizuję, przerabiam daną grę tak aby stała się w znacznym stopniu "grywalniejsza" lepsza pod każdym względem od pierwowzoru. To jest moja wielka pasja czyli gry.

Movie_Crash_Man

Może i w swoim fachu jesteś dobry ale nie gadaj takich głupot że Milla wyładniała bo potwierdzasz tym samym że brak ci jakiegoś wyczucia i brak męskiej intuicji w dziedzinie stylu i kobiecym imagu. Potrafię w mig określić czy ktoś jest ładny, piękny czy przeciętny. Specjalizuję się w tym od dawna

Movie_Crash_Man

Nie mówię o takich czynnościach jak spanie czy jedzenie bo to żaden artyzm. Specjalizuję się w grach komputerowych czyli od tak zwanej "Miodności w grach" a dokładniej poprawiam w znacznym stopniu "Gameplay", ty masz swoje zdolności a ja swoje. I tyle.

ramzes1981

Poprawianie gier, a oko do kobiet dwie różne rzeczy za to rysunek czyli działanie okiem już o wiele bliżej.

Movie_Crash_Man

Kolo strasznie nad wyraz się przewartościowujesz i przemianowywujesz nazywając artysta.

Movie_Crash_Man

Programista który udoskonala gry jest także artystą bo wkłada w to swoje serce i duszę. Potem ludzie w to grają i cieszą się tym. To jest bardzo ważne dla artysty że jego dziełem pasjonują się inni i tak jest z grafiką komputerową z muzyką jak i również z grami.

ramzes1981

MAsakra. Co za śmieszne i pomylone ego - to nie ma nic wspołnego z kobietami. Najczesciej programisci to totalne nolifey ktore marza o laskach jakichkolwiek a nie osoby ktore znaja sie na kobietach i dopisywanie do tego jeszcze artysta i dorabianie teorii ze klepanie kodu pozwala lepiej oceniac urode kobiet. Wez mi daj spokojjj. Po prostu leze. Ja sam robie hobbistycznie gry ale klepanie kodu i robienie gry to czynnosc techniczna i ma tyle wspolnego z artyzmem co naprawa silniku od samochodu badz jego budowanie - czyli praktycznie nic. To wartosc uzytkowa a nie artystyczna

Movie_Crash_Man

Ja poczatkowo sadzilem ze moze jakis czlowiek od tworzenia makeupu scenicznego itp. dla kobiet ale gdzie tam. Wez gosciu bo leze. Ja studiowalem kierunek zwiazany z projektowaniem mody mialem do czynienia z modelkami live..ale szkoda mi klawiatury na pisanie tutaj do jakiegos klawiaturowałka z filmweba ktory chce sobie dobudowac ego piszac jakies wybujale teorie dalekie od rzeczywistosci

Movie_Crash_Man

Nic i nigdzie nie pisałem tego że wiedza programistyczna pozwala mi na ocenianie kobiecej urody - bzdury, czytaj ze zrozumieniem. Mam talent do gier o ocenianie kobiet to co innego, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Tu jest talent programistyczny a tu dar widzenia nie wiem po co ty się czepiasz. Oj kolego mamy zupełnie odmienne charaktery i odmienne osobowości.

ramzes1981

programista to nie artysta. To po prostu wręcz śmieszne co wypisujesz, że to ten twój zmysł artystyczny. No oczywiście. Informatyk który uważa się za artystę to zwykły hipster o zawyżonym bezpodstawnie i oszukanym przez samego siebie ego, a osoba która tworzy muze, rysuje jest artysta szczegolnie ze studiowala kierunek sztuki i artystyczny a nie kierunek techniczny. Rozwalacie mnie ludzie na fw i to całe twoje artystyczne oko weź kolo znikaj. Myślisz, że nie znam osób, które programują - szczególnie w gierkach ? JESTEŚ całkiem śmieszny, ale to nie moja sprawa.

Movie_Crash_Man

Pfffffffffffffff, jesteś strasznie zapatrzony w siebie i nie uznajesz innych, dobra kończymy, nie przemówię ci do rozumu, Adieu !

ramzes1981

To ty jesteś zapatrzony na siebie wystarczy przytoczyć twój post jaki to ty nie artysta bo klepiesz kod programu na klawiaturze co daje ci artystyczne oko do kobiet - co za skrzywiona rzeczywistość. Ja nie jestem zapatrzony ja dostałem się na studia art. na które było tylko 14 miejsc a biorących udział w egz. było 300 ja byłem na 3 miejscu. Ja zostałem wypatrzony i uznany jako twórca. Kolejny informatyk który leczy sobie kompleksy nazwyając się artystą i znawcą od kobiet i wmawia głupoty na filmwebie. Serio leczccie sie ludzie zakompleksiency wmawiajacy sobie inny obraz rzeczywistosci

Movie_Crash_Man

Na infie itp. kierunkach nie szkoli się artystów tylko techników tak gwoli ścisłości. Z takim podejściem jak ty pieprzysz to nawet strażak i pani grzybiarka na rynku może się nazywać artystą, bo jedno kieruje strumieniem wody z węża a druga kolejnością zbieranych grzybów co jest oczywiście bzdurą. Hipsterstwo i pozerstwo zasrane.

Movie_Crash_Man

Człowiek który potrafi z dobrej ale nie doskonałej gry zrobić grywalne arcydzieło którym pasjonują się gracze i widać że są autentycznie szczęśliwi grając w to - musi być artystą, czego nie jesteś w stanie zaakceptować, dziwne bo skoro mienisz się artystą i wiesz na czym polega artyzm to powinieneś to zrozumieć. Żeby zrobić super gierkę trzeba mieć pomysł i natchnienie a dopiero później talent i wiedzę programistyczną. Żeby zrobić super hiper gierkę trzeba mieć łeb jak sklep pełen pomysłów ale zdaję się że się powtarzam więc tym razem to już koniec na serio, kiddo!

ramzes1981

Tak samo może powiedzieć pan który rozkłada kładkę na bruku żeby ułożyć ją po mistrzowsku trzeba mieć łeb jak sklep i pasje. Najbardziej sprzedajne casuale gowe to marketingowe manipulacje robione przez najwieksze beztalencia jesli chodzi o gry.

ramzes1981

Wracając jednak do kobiet. Co to programowanie ma wspólnego z nimi ? W sensie, że programujac gierki i klepiac kod godzinami przed monitorem stales sie ekspertem od kobiecej urody bo tak to wygladalo ? Wynika z tego ze ja zajmujac sie sporo czasu rzeczami zwiazanymi z projektowaniem mody i kobietami nie mam pojecia o urodzie kobiet - tak z tego wynika. Leże

Movie_Crash_Man

Za to ty klepiac kod gierek przez co sam sie mianujesz na artyste dzieki temu stales sie ekspertem od kobiet od ich urody ? x xdddd

Movie_Crash_Man

Już ci napisałem że moja pasja do gier a pasja kobietami to dwa odrębne zainteresowania. Tak czasem jest że ludzie mają wszechstronne zainteresowania. Nigdzie nie pisałem że jak zajmujesz się swoim hobby to zatraciłeś zmysł postrzegania świata, w tym wypadku chodzi o urodę kobiet. Specjalizuję się w urodzie kobiet od bardzo dawna jest to talent do wyłapywania szczegółów np Milla zrobiła się trochę jędzowata i te rysy twarzy i nos jak baba-jaga ale tylko nieliczni potrafią to dostrzec. To nie jest tylko moje zdanie ale osoby które znam też to zauważyły. Nie chcę cię na siłę przekonywać bo zaraz znów napiszesz to samo. Mówię wszystko to co widzę i nie jest to jakaś percepcja pozazmysłowa tylko pewien dar widzenia i jestem tego świadom że dostrzegam pewne niuanse drobne szczególiki
których inni nie widzą i to tyle.

ramzes1981

Dobra te twoje babrały jaki to ty ekspert. Ja ją widziałem w 5element i w Resident Evil. Wyglądała niezmiennie podobnie. Wy paszkwile od programowania oceniacie innych grzebiąc po plotkach itp. portalach. Wiadomo, że ludzie się starzeją itd. ale w jej wypadku jest bardziej na plus - tj. wyglada troche inaczej ale ta zmiana jak dla mnie jest spoko. Kiedys wygladala rowniez swietnie ale wiadomo ze byla mlodsza...

ramzes1981

2000 https://www.youtube.com/watch?v=VD39N8p6fWY&feature=player_detailpage 2014 https://www.youtube.com/watch?v=v9sNKQIT_VQ&feature=player_detailpage Bardzo ładna kobieta, a te nerdowskie analizy kobiet sobie daruje...to zenua jest

Movie_Crash_Man

Oczywiście dla większości facetów wystarczy, że kobieta jest ładnie pomalowana (makijaż, wizaż) i to im wystarcza w zupełności. Ja mam wysublimowany gust i patrzę na świat bardziej krytycznie. W każdym razie nie przyjmuje do świadomości czegoś co ogólnie przyjęte jest za piękne. To czy jest piękne to dopiero ja muszę ocenić. Nie daję się zmanipulować ogólnie przyjętą oceną kogoś lub czegoś. Trzeba mieć własny rozum a nie przyjmować wszystko jak leci. Jestem już troszkę zmęczony ciągłym tłumaczeniem ci i wykładaniem "kawę na ławę"

ramzes1981

Wykładasz kawę na ławę żeby się wytłumaczyć z napisanego zdania, ale za dobrze się nie wywiązujesz z tej słabo uargumentowanej prowokacji. Nic mnie nie obchodzi ogólnie przyjęta ocena kogoś lub czegoś są po prostu ludzie, którzy lepiej się na tym znają...Milla jest świetna także jako modelka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones