Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

http://daywalker_p.w.interia.pl/10294874cur53se916200681129AM.jpg [daywalker_p.w.interia.p...]

Mam nadzieję, że ona tylko tak z grzeczności...

Jak wspomniałem wcześniej popatrzcie jaką ona ma fryzurę makijaż i ubranie... Po co ona robi z siebie cos takiego?

Daywalkerp

Moim zdaniem wygląda świetnie!! -kocham jej styl! (ale wiadomo rzecz gustu). A to zdjęcie.... miejmy nadzieje , że to jedynie sarkazm z jej strony... :)

Daywalkerp

Litości!! Tylko nie Paris :|

A wygląda faktycznie brzydko :(

Daywalkerp

Musiała to zrobić bo wydała impreze a Paris się na nią bezczelnie wprosiła. Nawiasem mówiąc to właśnie wtedy połowa gości opuściła salę. A wygląda źle po co jej ten makijaż!!!!

Templariusz

Rzeczywiście, kiedy Paris wryła się na przyjęcie ludzie zaczeli wychodzić... Przeczytałem o tym w internecie. W tym samym tygodniu "załatwiła" jeszcze kilka innych spotkań...

Templariusz

Musiała ?! Jakby Paris Hilton wprosila się na moją impreze to by dostała wryj odemnie a nie zdjecie

KnofeL

No widzisz a ona bardzo dyplomatycznie postąpiła i nie tylko nie wywaliła jej na zbity pysk ale jeszcze nawet cykneła sobie z nią fotke. To się nazywa mieć anielską cierpliwość!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones