Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

taka prawda... resident evil 3x ultraviolet... czy ta pani naprawde nie dostaje lepszych rol?

Sturm

Na residenty miała kontrakt już po pierwszej części która była dobra (z drugą tak dobrze nie było). A Ultrviolet według mnie został całkowicie spieprzony po odsunięciu Wimmera od projektu, bo film mógł być naprawdę dobry, ale niestety zrobili z niego siekankę dla 13 latków. No i jeszcze to kiepawe .45

Sturm

Miło wspominam jej występ w Million Dolar Hotel. Reszta... cuż. Albo jej nie doceniają, albo jest bardzo głupiutka.

red_rose

Niedługo ma zagrać Amalie Bezhetskaya w filmie "Azazel"

Sturm

Po obejrzeniu Ultravioletu zadałam sobie identyczne pytanie. Jeszcze jej udział w Resident Evil byłam w stanie znieść choć sam film raczej do wybitnych nie należy (z tego co pamiętam dostał ode mnie marne 4/10). Ale to co się wyprawia teraz po Million Dollar Hotel, Piątym Elemencie czy nawet po Brzuchomówcy to masakra!

Obawiam się, że Milla powoli zaczyna kojarzyć się tylko z tego typu filmami i niestety coraz więcej propozycji podobnych ról będzie dostawała. Może chce stać się idolką wszystkich podjaranych mężczyzn? :> A może dostaje za to dużo większą kasę? Nie dostaje lepszych ofert a nie ma co ze sobą począć?

Niaaah, nie potrafię tego wytłumaczyć.

Bądź co bądź, Milla wiele straciła w moich oczach po Ultraviolecie. A szkoda, bardzo ją lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones