Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

jeśli ktoś pamięta kto wykonuje piosenkę śpiewaną przez Millę w tym filmie to bardzo proszę o odpowiedź.
"watch them fly.... away..."

użytkownik usunięty
luthien_3

To jest fragment jej własnej piosenki! :) -"The Alien Song" (z płytki "The Divine Comedy") Ja "odkryłam" talent muzyczny Milli dopiero jakiś czas temu- oglądając Resident Evil zwróciłam uwagę na jej fenomenalny, lekko zachrypnięty głos, nio a potem
trafiłam przypadkiem na info, że jest piosenkarką, więc zaczęłam szukać jej piosenek- od tamtego momentu nie mogę się oderwać od słuchania jej muzyki. Podziwiam Millę jako osobę- jest ładna (i sprawdza się jako modelka), a do tego inteligentna, ambitna, pełna energii, ma poczucie humoru i jest niezwykle sympatyczna,
no i wszechstronnie utalentowana- jest b. dobrą aktorką (świetna np. w "Piątym Elemencie"), komponuje piękne i oryginalne melodie, gra na gitarze, pisze niebanalne teksty, wspaniale śpiewa (także live- na scenie), a czytając historię jej życia można stwierdzić, że umie sobie radzić. A wiele osób zauważa tylko jej wygląd... Pozdrawiam!! :) (somebody_female)

Zgadzam sie z toba w 100% ale wedlug mnie najlepsza byla w Joannie D'arc z reszta w kazdym filmie swietnie gra polecam Million Dollar Hotel a co do muzyki zeczywiscie ladnie spiewa slucham jej muzyki kiedy hce sie odprezyc podsumojac uwielbiam ja i tylko ja nie ma zadnej innej aktorki lepszej niz ona .

nemesis10

A które z jej piosenek podobają Ci się najbardziej?

Zuza_2

Moje ulubione to :
ThereAintNoGodForDogs
Holy Fall
Rocket Collect
Sattelitte
Breathing In Your Sleep
Pozdrowionka!

tosh

Ja lubię wszystkie piosenki Milli, które do tej pory udało mi się usłyszeć :) Co jakiś czas inna staje się moją ulubioną. Ostatnio jest nią „Breathing In Your Sleep” (mogę jej słuchać na okrągło...)
“There Ain't No God For Dogs” usłyszałam (i zobaczyłam) dopiero niedawno- muszę przyznać, że trochę mnie zaskoczyła ;) ale pozytywnie! :D Niedawno też udało mi się usłyszeć utwór "Shein Vi Di L'Vone” z filmu „Dummy”- oryginał i w wykonaniu Milli- kolejna nietypowa piosenka- Milla zaśpiewała ją fenomenalnie. Pozdrawiam!! :)

Zuza_2

hej laski a skad wzieliscie jej utwory ?? :D
udalo mi sie znalesc tylko dwa albumy "The Divine Comedy" i "The Peopletree Sessions" a chce miec wszystko =]

użytkownik usunięty
sastav

Hej! :) Wszystkie utworki Milli znajdziesz na stronach: www.millaj.com i www.millanews.com. A co do płyty "The Peopletree Sessions" to nie jest to druga płyta Milli- notkę o tym możesz przeczytać na http://www.millanews.com/milla/divinemilla/peopletree.html Pozdrawiam!! :)

dziekuje nieznamoja za to info :D ale muza na tych stronkach jestl w kiepskiej jakosci ;( musze wiec wziasc sie ostro za poszukiwania porzadnego materialu :D

sastav

Spox :) Fajnie, że komuś tak jak mi podoba się muzyka Milli. A co do jakości zamieszczonych tam utworków- pomijając te nagrane z występów "na żywo"(a niektóre istnieją tylko w takiej postaci, bo np. Milla z zespołem płyty nie nagrała) uważam, że są dobrej jakości. :) Oczywiście jeśli znajdziesz jakieś inne piosenki w dobrej jakości będę wdzięczna za namiary. Pozdrawiam!! :) (nie jestem nieznajoma- mam tu swojego bloga tylko wcześniej zapomniałam się zalogować :P)

Zuza_2

Wiem że to stary temat ,ale Milla nagrała jeden album The Divine Comedy w 1994 zawiera 11 utworów i jest rewelacjny:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones