Min-ho LeeII

8,5
1 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

29 marca agencja Lee Min Ho potwierdziła, że aktor zdecydował się na główną rolę w nadchodzącej dramie "Heirs - Spadkobiercy"(tytuł roboczy) stacji SBS.
Drama będzie składała się z 20 odcinków i już wzbudziła ciekawość fanów gdy ujawniano, że scenariusz został napisany przez Kim Eun Sook a reżyserem został Kang Shin Hyo PD a rolę męska zagra Lee Min Ho.

patrycjagrudzinska1

mam nadzieje ze w OST bedzie bo jak nie? co to wtedy bedzie? :D

agab1987

będzie będzie na pewno ;D

patrycjagrudzinska1

na 12 min. kto to śpiew to nie wiem ale piosenka co leci (według mnie dużo lepsza:) na 13:25 min. to Lee Hong Gi - "I only see you, I love you" która na 100% będzie na OST :)

agab1987 linka do piosenki nie mogę tutaj dodać więc dałam na Bace ;D a wiem że tam też się pytałaś xD

patrycjagrudzinska1

nie da mi sie sciagnac:(

patrycjagrudzinska1

o juz mam :) a czy to nie ta sama piosenka tylko ze to szybsza wersja?

agab1987

specjalnie się nie wsłuchiwałam w nią ale podobna co nie ? ;D

patrycjagrudzinska1

no podobna, ja tam koreanskiego nie umiem ani nawet nie rozrozniam z piosenkami ale podejrzewam ze to szybsza wersja jednak ta wolniejsza jest piękniejsza ah <3

agab1987

A ja wolę właśnie tą od Lee Hong Gi ;D W ogóle to ja wolę szybsze piosenki bardziej energiczne :D
Podobno jutro ma być OST part 1 ;)

patrycjagrudzinska1

wiesz co ja lubie i te i te tylko jakos wpadla mi w ucho ta wolniejsza:D serio juz jutro? super! byle zeby tez mozna je bylo znalezc!

julia90

To gdzie będziemy oglądac on-line dajcie znać jak coś znajdziecie bo viki znowu zablokuje Polskę

Mizuki86

Pierwszy odcinek dramy "The Heirs" Z ANGIELSKIMI NAPISAMI
http://koreandrama.com/the-heirs-episode-1/

anylka1405

O dzięki wielkie:) Jutro będę miała czas to obejrzę:)
A Ty już oglądałaś?

julia90

Oh, dzieki właśnie jestem po, Park mi nie pasuje do mojego LMH buuuuuuu, .....Viki nie blokuje, już się tłumaczy na pl więc zobaczę ponownie! Narazie fabuła mnie nie powaliła, Konglish mnie rożśmiesza na maksa więc nie mogłam się skupić, ale dla mojego LMH mogę oglądać! Ach, w tym swoim cabrio !! CUTE! OST niezły!

Mizuki86

Dla tych co nie wiedzą, na LizardSubs pojawiły się polskie napisy!

anylka1405

Lub na Baka Fansubs xD

patrycjagrudzinska1

Mam pytanie co to są za telefony używane w tej dramie heirs. Zwłaszcza chodzi mi o telefon głównej bohaterki. Z góry dziękuje

Fantastic

Na pewno jest to Samsung GALAXY S III albo S4 Ale jestem pewna że postać Min Ho i Shin Hye używają S III ;D

patrycjagrudzinska1

Na pewno nie SIII. To S4 lub Note.
Zawsze te jak najnowsze.

ania0013

Możliwe. W końcu ich marka i to bardzo dobra;) Poza tym chyba nigdy nie widziałam w dramach koreańskich żadnych telefonów oprócz Samsunga ;D Jedynie w filmach. Ostatnio był iPhone ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones