Min-ho LeeII

8,5
1 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

29 marca agencja Lee Min Ho potwierdziła, że aktor zdecydował się na główną rolę w nadchodzącej dramie "Heirs - Spadkobiercy"(tytuł roboczy) stacji SBS.
Drama będzie składała się z 20 odcinków i już wzbudziła ciekawość fanów gdy ujawniano, że scenariusz został napisany przez Kim Eun Sook a reżyserem został Kang Shin Hyo PD a rolę męska zagra Lee Min Ho.

aniafijolek

Lee Min Ho oraz Park Shin Hye :) Shin Hye wczoraj dostała główną rolę żeńską :) A drama ma opowiadać o bogatych dzieciakach którzy wkraczają w dorosłość nie do końca przygotowani ogromem czekających ich w związku z tym zmian. I ma polecieć na Jesień. Drama ma przypominać "Boys Over Flowers" i "Gossip Girl". Ciekawa jestem bardzo tej dramy i bardzo cieszę się z głównej obsady. Ni mogę sobie wyobrazić Shin Hye i Min Ho razem. Ma to być komedia romantyczna choć z opisu mi tu jej nie przypomina.

patrycjagrudzinska1

Younghwa (CN BLUE) dołączy do Lee Min Ho i Park Shin Hye w ‘Heirs’!
Zostało już potwierdzone, że piosenkarz zagra jedną z trzech głównych ról w tej dramie. SBS powiedziało, „Yonghwa został obsadzony w ‘Heirs’ obok Lee Min Ho i Park Shin Hye. Powróci na mały ekran po 2 latach od ostatniego udziału w dramie.”

patrycjagrudzinska1

Jest, jest, jest, jest ;D
Już nie mogę się doczekać, tym bardziej, że ma być podobna do 'BOF' ;D <3

Lenkaaa_93

Do BOF i Gossip Girl :D Ale niedawno dowiedziałam się że Younghwa nie zagra w Spadkobiercach z powodu trasy koncertowej zespołu albo dlatego że nie dogadali się dokładnie kogo on ma tam zagrać. Bo to i to czytałam. Niektórzy to już obstawiają że może Kim Hyun Joong zagra w niej albo Song Joong Ki :D Hyun Joong to by do tej dramy pasował zaś Song Joong Ki to bym wolała w czymś lepszym obejrzeć bo za dobry on jest na takie komedyjki ;D Ale zresztą zanim pójdzie do woja to z chęcią nawet w tym bym go obejrzała bo w komedii też się wspaniale sprawdza :) Mam nadzieję że będzie dobra drama nie jakaś tam głupkowata :D Bo ich się już naoglądałam ;d

patrycjagrudzinska1

O! Czytałam że Jang Geun Suk dostał parę ofert ról i już podjął decyzję w czym zagra ale jeszcze nie podpisał umowy bo nie jest pewny :D Dwa razy nie mówić a może w tym zagra :D Eee tam mi to bardzo pasuje ;p Wszyscy co wymieniłam najlepiej niech zagrają to padnę ze szczęścia XD

patrycjagrudzinska1

Jakby miał grać Kim Hyun Joong to chyba umarłabym ze szczęścia ;D <3
Czytałam ostatnio, że Kim ma zagrać w nowej dramie, ale jeszcze nic o niej nie wiadomo, nawet tytułu, pisało że pewną obsadą jest właśnie Kim i jeszcze jakiś koleś, ale nie pamiętam jak się ten drugi nazywał...
Jakby zagrał znów razem z Lee Min Ho to były szczyt szczęścia ;D

Lenkaaa_93

Haha no fajnie byłoby :D Szkoda że nie wypalił ten film z nim City Conquest :/ Może byłaby niezła drama podobna do City Huntera z Min Ho. Ja kiedyś coś czytałam też.. jak losy CC nie były jeszcze pewne ale też nie było tyt. i tylko wyczytałam że w drugiej połowie roku miała by być ta drama. No premiera nim się obejrzymy będzie bo raz dwa zlecą wakacje a po wakacjach będzie drama.. wrzesień/październik :) Liczę że wrzesień^^

patrycjagrudzinska1

Byle jak najszybciej ;D
Ja niestety 'City Hunter' nie widziałam, nigdzie nie mogę znaleźć z polskim tłumaczeniem ;x

Lenkaaa_93

Na BakaFansub jest z polskimi nap. :) Polecam obejrzeć.

Lenkaaa_93

albo na BakaFansub jak się zarejestrujesz, albo na gryzoniu

zooshe

Ludzie, ale mi zrobiliście dzień. Normalnie skaczę pod sufit, bo jeden z moich ulubionych aktorów i niewątpliwie moja ulubiona aktorka zagrają razem w komedii romantycznej. Jeżeli to prawda, to już nie mogę się doczekać. Szkoda, że drama pojawi się, kiedy znowu zacznie się normalny rok pracy/szkoły, ale i tak jestem bardzo happy ;D

Blaithin_fw

Na moje to najlepiej mogłaby być już dziś :D Czytałam na jednym blogu że Min Ho powiedział że ma być w listopadzie. No trochę później niż liczyłam no ale na pewno jeszcze wszystko nie jest pewne. Mam nadzieję że będzie ktoś robił napisy PL. do niej :)

patrycjagrudzinska1

Do Shin Hye i Min Ho dołączyli też Jung Soo Jung (Krystal z f(x), Kim Sung Ryung, Kim Woo Bin i Choi Jin Hyuk ;) Ten ostatni zagra przyrodniego brata Min Ho :D

patrycjagrudzinska1

Dokładnie! Najlepiej zaraz. Ludzie! Jaka obsada. Normalnie teraz to już się palę z podekscytowania na samą myśl, bo szykuje się świeża perełka, kto wie, może nawet lepsza od Kgotboda, czy Secret Garden. Liczę, że Nas zaskoczy :))

patrycjagrudzinska1

Szykuje się świetna drama.Scenarzystka ma w końcu na swoim koncie secret garden. Na necie są zdjęcia jak Min Ho uczy się serfować na potrzeby dramy:) Pierwszy odcinek według azianwiki 9 października

aniafijolek

Kolejna drama o rozkapryszonych bogatych dzieciakach. Nie jestem do końca przekonana, ale pożyjemy to zobaczymy. Wolałabym jak by Lee Min Hoo poszedł bardziej w klimaty dram historycznych w stylu Faith, wspaniały tam był ;(

AnitaBlake

A ja wam powiem, że Min Ho naprawdę się cieszy z tej dramy bo jego marzeniem było znów zagrać studenta/ucznia liceum i w wywiadach mówił, że cieszy się że znów założy mundurek :D

anylka1405

Przede wszystkim cieszy się bo scenariusz pisała Kim Eun Sook a on zawsze (jak to sam powiedział) chciał z nią pracować. I to jest najważniejszy powód pewnie dlaczego gra w tej dramie:)
Ja tam się cieszę że znów zagra ucznia. BOF świetnie się oglądało i mam nadzieję że ta będzie lepsza od kwiecistych chłopaków :D
A potem miło by było gdyby Min Ho zagrał w jakiejś dramie podobnej do City Huntera :D

patrycjagrudzinska1

A potem to Min Ho pójdzie do wojska :(

anylka1405

Były jakieś informacje zamieszczone w internecie na ten temat? Szkoda. Dwa lata a nie... dwa i pół albo i trzy lata miną jak potem Min Ho znów coś nakręci:( No tak. Jak się nie mylę to on jeszcze nie był w wojsku. Ostatnio coś wszyscy idą do woja:D Najpierw Yoo Seung Ho poszedł w marcu potem Song Joong Ki niedawno..

patrycjagrudzinska1

Nie było podane nic nigdzie oficjalnie przez agencję (ale na polskim FanPagu o Min Ho na Facebooku jest o tym informacja https://www.facebook.com/photo.php?fbid=501386213269000&set=a.428446447229644.10 73741841.410417125699243&type=1&relevant_count=1 )

anylka1405

Aha. No to mozliwe ze pojdzie do wojska. Jest z 87 wiec jego juz nie ominie. Dzieki za info. Przy okazji co nie co obejrzalam z fotek z dramy. I nawet plakat byl... tzlko nie ten glowny. Na niego bedzie trzeba poczekac troche.

AnitaBlake

Ja się po prostu cieszę, że znowu będę mogła go oglądać, tematyka dramy jest mniej istotna:) Dodatkowo Min-ho pasuje do takich właśnie klimatów, będzie miał też nie najgorsze towarzystwo więc będę czekać z niecierpliwością na pierwszy odcinek.

julia90

A ja tej Shin-Park jakoś nie bardzo trawię, te jej nadymianie policzków! Scenarzystka jest super więc może coś z tego będzie! Lee Min Ho - w sumie to faktycznie wystarczy mi na niego tylko patrzeć, ale jak mi ta sztywna Park zmarnuje scenę pocałunku jak w Heartstrings to przestanę oglądać!!!

Mizuki86

W Heartstrings w ogóle coś nie tak było z grą aktorską i jeśli chodzi o Shin-hye i Yong-hwa też był jakiś sztywnawy. Obydwoje się nie popisali według mnie, w You're beautiful szło im znacznie lepiej.
A jeśli chodzi o sceny pocałunku to też mam nadzieję, że ich nie zepsują bo to co się dzieję w niektórych dramach to aż śmiać się człowiekowi zachciewa. Mistrzostwo w tej kwestii to osiągnęli chyba w K-pop ultimate survival, nawet w ostatnim odcinku nie potrafili zrobić normalnego pocałunku tylko jakieś cmoknięcie.
Ale też z drugiej strony najważniejsze, że będzie Min-ho, to mi do szczęścia wystarczy:P

julia90

Ymm.. zgadzam się też ;d W Heartstrings to kiepsko oboje grali a o pocałunkach to w ogóle niema co tu mówić.. ;D Oby nie było tu takich głupich pocałunków ;D I do roli może tez bardziej się przyłożą. Ale Heartstring nie było takie złe. Jeśli chodzi o dramy z Shin Hye to w Flower Boy Next Door nie powinna była grać. Stać ją na dużo więcej i mogła wybrać sobie lepszy scenariusz. No cóż... poczekamy zobaczymy :D
Widział już ktoś fotki z dramy? Na Facebooku i na polskim blogu o Min Ho są fotki :> Co jak co ale najbardziej ciekawa jestem scen które kręcili w L.A.

patrycjagrudzinska1

'Heartstrings' samo w sobie było w porządku, tylko było momenty w których właśnie brakowało tego czegoś, nie wiem może chemii między bohaterami, co jest dziwne bo w "You're beautiful" lubiłam ich razem. 'Flower boy next door' nie widziałam.
Min-ho już parę razy pokazał że on z pocałunkami nie ma problemu więc może będą normalne.
Ja jestem ciekawa jak mi będzie Min-ho po "City Hunterze" pasował do roli licealisty:)
Ja widziałam jakieś tam zdjęcia, ale też nie chcę za dużo oglądać bo tylko przez to coraz mniej mogę się doczekać na dramę:)

julia90

moim zdaniem szkoda, że po naprawdę niezłej roli w CH poszedł w stronę liceum, tym bardziej, że ostatnio miał dojrzalsze role i właśnie widziałabym go raczej w tego typu produkcjach, gdzie ten jego dziki wzrok oh, ach (chyba sobie znowu dzisiaj zobaczę z jeden odcinek...he, he tak na osłodę mego serducha!)

Mizuki86

No CH była świetna drama :) Ale finałowy odcinek był dobijający :D Niech lepiej kiedyś też coś podobnego nakręci. Zresztą jego to można we wszystkim oglądać ;D

patrycjagrudzinska1

CH jeszcze nie skończyłam, jestem w trakcie oglądania, więc tym bardziej ciężko będzie mi się przestawić na Min-ho w roli nastolatka, skoro będę jeszcze miała w głowie jego wizerunek z CH.
Trochę zaczynam mieć mieszane uczucia co do tej dramy, z jednej strony się cieszę, że skoro Hyun-joong nie wiadomo kiedy w końcu w czymś zagra, to przynajmniej na Min-ho sobie popatrzę. Z drugiej strony to trochę taki krok do tyłu w karierze dla Min-ho, znowu bawić się w szkołę.

julia90

Na pocieszenie, po raz pierwszy będzie miał młodszą partnerkę na planie...tylko, że one wszystkie skręcają kostki!!! Już wiem skąd u nich w Azji te krzywe nóżki...

Mizuki86

Widocznie delikatne są te Azjatki, w dramach też to wychodzi, cały czas sobie krzywdę robią:P

Czy tylko ja uważam, że Shin-hye dziwie wygląda w długich włosach? Przyzwyczaiłam się do jej krótko obciętych włosów i jak oglądam zdjęcia z dramy to nie mogę się przyzwyczaić jakoś, że to ona.

julia90

Hyun-joong to ma zagrać w nowej dramie "Inspiring Age"/"Generation Of Youth" :) Premiera nie wiem kiedy będzie ale chyba na początku roku. Co do tej dramy to nie wiem o czym jest ale wiem ze ma dziać się w starych latach w Szanghaju i ma być na podstawie komiksu. W tej dramie ma też zagrać Kim So Eun którą wcześniej można było oglądać w "Boys over Flowers" przyjaciółkę Jan Di :)
Co do Azjatek to one wiecznie (przynajmniej w dramie) sobie jakąś krzywdę robią i oczywiście szybko do szpitala :D Broń Boże żeby skaleczony palec nie był śmiertelny xD

patrycjagrudzinska1

Jeśli chodzi o dramy z Hyun-joongiem to wolę się nastawiać negatywnie żeby nie było zawodu jak przy City Conquest. Z resztą z tą dramą też podobno są jakieś kłopoty więc już w ogóle mam głowę pełną czarnych myśli.
Też mnie bawią te ich skaleczenia:) Przez całe życie myślałam, że wystarczy przykleić plaster dopiero Koreańczycy uświadomili mi, że konieczny jest szpital.

julia90

Ja na nią to się nawet nie napalam xD Z dwóch powodów... po pierwsze: akcja ma się dziać w 1930 roku to tak mi nie bardzo pasuje (wole dramy jak dzieje się w obecnych czasach) i po drugie: jak sama mówiłaś.. "to wolę się nastawiać negatywnie żeby nie było zawodu jak przy City Conquest." i tak samo ja... naczekam się na nią i dostanę figę z makiem xd
Z Geun Sukiem też ma być drama ale chyba jeszcze nie znaleźli stacji która to puści a nawet jak już naleźli to miała być w tym roku ale chyba jej nie będzie.

patrycjagrudzinska1

Przyznam, że na początku też nie podobał mi się do końca pomysł z rokiem 1030. ale potem zobaczyłam zdjęcie KHJ w stroju z tamtych czasów i wyglądał tak uroczo, że wątpliwości się rozwiały:P
Co do Geun-seoka to mam nadzieję, że zrobią mu w końcu normalną fryzurę i że nie będzie aż tak chudy, bo ostatnio coraz gorzej on wygląda.

patrycjagrudzinska1

Zaczęłam właśnie oglądać 'Flower boy next door' i muszę przyznać, że rzeczywiście nie za bardzo mi tam Shin-hye pasuje, ale to chyba głównie dlatego, że czy ona pasuje do tego rodzaju ról. Zwłaszcza na początku gdy bohaterka ma, że tak to nazwę, problemy z komunikacją ze światem zewnętrznym, jakoś Shin-hye sztucznie wygląda w takich sytuacjach. Nie wiem o co chodzi bo ona według mnie dobrze gra, po prostu coś w tej roli nie pasuje do niej.

julia90

No właśnie ona nie najgorzej zagrała ale też coś mi nie pasuje. Ona mi po prostu nie pasuje do takiej roli ;D Shin Hye to najbardziej kojarzę z YB ale pamiętam że świetnie oglądało mi się też dramę "Drzewo życia/Tree of Heaven" Normalnie dramka wyciskacz łez ;D To był mój pierwszy melo i wycisnął ze mnie wszystkie chusteczki higeniczne jakie miałam w domu xD
Dlatego też ciekawa jestem tej dramy i jak ona zagra w Heirs :) Bo co jak co ale w takiej jej jeszcze nie widziałam. Ta będzie pewnie taka bardziej szkolna (tak przynajmniej mi się wydaje).

patrycjagrudzinska1

Mam takie same odczucia, może po prostu nie czuła się ona dobrze w roli trochę bardziej zakręconej dziewczyny.
"Drzewa życia" nie oglądałam, w ogóle jeśli chodzi o dramy sprzed więcej niż 3 lat to jestem w tyle, ale skoro polecasz to dodam do listy i obejrzę jak skończę chociaż ze dwie dramy z tych które teraz oglądam.
Jeśli masz jeszcze jakieś godne polecenia dramy to ja chętnie się dowiem jakie, bo wolę oglądać takie które ktoś mi poleci:)
Wydaje mi się, że w tej roli powinna się sprawdzić, ona na licealistkę pasuje idealnie. Tylko tak się zastanawiam ciągle, co spowodowało, że i Shin-hye i Min-ho postanowili się cofnąć do czasów szkolnych, nie wydaje mi się żeby to była bardzo wymagająca aktorsko rola.

julia90

Mi Drzewo życia bardzo się podobało a Shin Hye ładnie tam grała.
Ona nie wiem czemu zgodziła się tam zagrać.. może scenariusz się jej spodobał? Albo Min Ho xD Zaś on to pewnie dla pani od scenariusza.... Kim Eun Sook :) Mówił że zawsze chciał z nią pracować więc pewnie dlatego.
Hmm.. Ostatnio oglądałam "Cinderella Sister" i też bardzo mi się spodobała :) Melodramatyczna nie była ale dobrze się ją oglądało (dla mnie duży plus był taki że grała tam Moon Geun-yeong:). Co jeszcze... np. ta była fajna "I Hear Your Voice", "That Winter, the Wind Blows", "Irys" (pierwszy sezon), "Nice Guy", "Coffee Prince" Niektóre możesz znaleźć na Baka Fansubs albo na Lizards Deep :&gt; Mi się one podobały a czy tobie się spodoba to ja nie wiem ;d Ja teraz to oglądam trzy dramy... "Master's Sun", "When a Man Loves a Woman" i "Jang Ok Jung":)

patrycjagrudzinska1

Jeśli chodzi o 'Cinderella sister' to ja utknęłam na piątym odcinku i nie wiem czy oglądać dalej czy nie bo jakoś mnie nudzi ta drama. A Geun-yeong bardzo lubiłam w 'Mary stayed out all night', a w CS mnie jakoś drażniła. Ale jeśli mówisz, że dobra to może zbiorę się w sobie i obejrzę do końca.
"That winter the wind blows" oglądałam i uwielbiam, tak samo jak "Nice guy", "Coffee prince" był dobry, tylko jakoś ostatnie trzy odcinki mi się dłużyły.
Co do reszty to dziękuję, wrzucam na listę "do obejrzenia":)

julia90

Mnie to najbardziej wkurzała jej siostra Hyo Sun -,- Ale nie z początku tylko później ;D Na początku trochę było mi jej żal przez to jak Eun Jo ją traktuje ale potem to była strasznie wkurzająca a jeszcze później to obie mnie tak wkurzały że bym tym dziewczyną do dupy nakopała :D Ale ogólnie drama bardzo mi się podobała.
Fajna są też "Shut Up: Flower Boy Band", "Missing You" (strasznie tam płaczą), "My Fair Lady", "To The Beautiful You", "Devil Beside You" (moja ulubiona tajwańska drama:) Ale coś czuję że pewnie wnet albo i wszystkie oglądałaś ;D

patrycjagrudzinska1

Nie wszystkie, jeszcze niedawno wydawało mi się, że już strasznie dużo dram obejrzałam, a potem założyłam sobie konto na fw i się okazało, że jeszcze spora droga przede mną:P A 'Shut up flower boy band' to chyba moja ulubiona drama, nie wiem dokładnie co to powoduje, ale ją uwielbiam, a przy ostatnim odcinku strasznie płakałam, nawet jak się wszystko dobrze skończyło.
'Devil beside you' zaczęłam oglądać jakiś czas temu i musiałam przerwać po drugim odcinku bo jakoś mnie denerwowało to jak oni mówią (zwłaszcza główna bohaterka, nie pamiętam imienia) strasznie "szarpią" jak mówią (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi:) ). Ale też już słyszałam, że to dobra drama i się zbieram żeby znowu zacząć oglądać.

julia90

A ja trochę newsów opuściłam i teraz tylko wielkie oczy robię o_O Bo czytam i patrzę że 3 dramy będą niedługo ze sobą konkurować :D A dokładniej... Heirs z Min Ho, Medical TOP TEAM z Min Ho z SHINee i Beautiful Guy z Geun Sukiem ;D Pierwsza ma lecieć od 09.10.do 12.12 na SBS, druga od 02.10. do 05.12. na MBC i trzecia od 20.11. do 09.01. na KBS 2 ;D I wszystko o tej samej godzinie... 22:00. Koreańczyki będą mieli mały problem bo co tu teraz oglądać? xD Lee Min Ho? czy może członka SHINee ? a może Jang Geun Suka? ;D Co jak co ale z tych trzech jestem prawie w 100% pewna że Spadkobiercy będą mieli najlepszą oglądalność ;D Pozostałe dwa to pewnie co będzie ciekawsze to obejrzą. Ale zawsze pozostaje im ściągnąć z neta odcinek ;D
No i w ogóle to zamiast Beautiful Guy miała lecieć Touching Times z Kim Hyun Joong. Zapewne ją przenieśli dlatego że to droga drama (14 milionów dolarów. ) i żeby nie było spadku oglądalności to dali z Geun Sukiem ;d

patrycjagrudzinska1

Boże ja mam tyle dram z wcześniejszych dram do nadrobienia, a oni wcale mi nie ułatwiają sprawy jak co chwila powstają nowe i to takie które też chciałabym zobaczyć. Życia mi nie wystarczy na te wszystkie dramy:)
Ja wiadomo że bym Hyun-joonga wybrała:P ale dobrze, że nie chcą mu robić konkurencji bo długo go nie było należy mu się dobra oglądalność.
Ja Heirs i Beautiful na pewno będę oglądać, co do Medical top team, to nie wiem, może jak znajdę czas:)
Swoją drogą ile ci Koreańczycy muszą mieć kasy? Taki mały kraj, a tyle dram kręcą.

julia90

No nie? Zawsze coś sie znajdzie do oglądania ;D Ja mam jeszcze stare dramy które bym chciała obejrzeć a tu tyle nowych wychodzi ;D Do tego tą z Jung Yong-hwa też chciałabym obejrzeć a ona też niedługo się zaczyna ;D

patrycjagrudzinska1

Teraz to ja też się już pogubiłam, czy Yong-hwa przypadkiem nie mówił, że nie może grać przez koncerty czy coś takiego? A może mi się z kimś pomyliło.

julia90

No coś takiego mówił kiedyś. Miał już kiedyś w jakiejś dramie zagrać ale tak jak piszesz miał koncerty cz coś. A teraz 14.10. będzie leciała z nim drama "Future's Choice" :&gt; Zagra razem z Yoon Eun Hye i Lee Dong Gun :)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=579007335492298&amp; set=a.578303682229330.1073741834.549256395134059&amp;type=1&amp; amp;theater
A Eun Hye... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578303795562652&set=a.578303682229330.10 73741834.549256395134059&type=1&theater
TRAGEDIA! xD Jak mogli zrobić jej takie kłaki :/ Mam nadzieję że tylko na początku dramy będzie wyglądała jak babcia :D

patrycjagrudzinska1

O fajnie, Eun-hye lubię, chociaż ona jest taka ładna, że patrzeć na nią nie mogę bo zazdrosna się robię:P Dlatego dobrze, że jej takie włosy zrobili bo jej uroda zmalała:P Nie no żartuję, przesadzili z tą fryzurą, wygląda jakby z psychiatryka uciekła.
Ale ładnie będą z Yong-hwą wyglądać.
A wiesz może o czym będzie ta drama?

patrycjagrudzinska1

Odwołuję ostatnie pytanie, już znalazłam opis:) Zapowiada się ciekawie, chociaż nie będzie to drama na którą będę czekać najbardziej z tych nadchodzących.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones