Miranda RichardsonI

Miranda Jane Richardson

7,4
9 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miranda Richardson

Wykwintna królowa w filmie Książę i Ja i wścipska dziennikarka to ta sama osoba nie wiarygodne no ale coz :D Jak widac dobry aktor potrafi zagrac kazda role :)

Kingusia_92

Zagrała świetnie również boginie starej wiary w Merlinie...grała królową Mab oraz panią Jeziora...to właśnie przez te role ją polubiłem...ale szczególnie jako Mab mi się podobała.

Matt_19_

No coz jak widac dobry aktor potrafi wcielic sie w kazda role :) I to jej wyszlo :D

Kingusia_92

Niesamowicie dobra aktorka. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz pokarze swój talent. Świetna w "Grze pozorów", no i w "Pająku" Cronenberga.

ABEL

No cóż ja całkowicie zgadzam się z opinią :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Matt_19_

Taak! Wielokrotnie oglądałam ten miniserial, uwielbiam go, a dopiero dzisiaj przy okazji przeglądania jakichś urywków z YT nt Pani Jeziora coś mnie tknęło, żeby spr. czy to przypadkiem nie ta sama aktorka co Mab i proszę bardzo! Aż trudno uwierzyć, tak świetnie zagrała, że zupełnie mnie zmyliła. A ja raczej należę do tych szczególnie spostrzegawczych osób!

Kingusia_92

Miranda jest świetna, najbardziej podobała mi się w Merlinie i w HP i czarze ognia

ona umie wcielić się w każdą rolę i do tego taka ładna

ArusArczes

W HP byla swietna :) I czesie sie ze (powinnam ) zobacze ja w HP i Insygniach Śmierci - wkoncu tam bedzie ;)

Kingusia_92

Rzeczywiście potrafi zagrać każdą rolę. Mi najbardziej podobała się jako infantylna i kapryśna królowa Elżbieta w drugim cyklu serialu "Czarna Żmija".

Kingusia_92

Podwójna rola w "Pająku"- wstyd przyznać, myślałam, że to dwie różne aktorki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones