Mirosław Utta

Mirosław Jerzy Utta

9,5
91 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Utta


Chylę czoła za to co Pan Mirosław zrobił w polskiej wersji językowej tej gry, a także dodatku (Kto grał ten wie). Mam nadzieje ,że będę mógł usłyszeć go także w "Call of Pripyat" Olbrzymi szacunek!

ubersoldat

Jedyna gra, gdzie lektor nie wkurza. Ja byłam zachwycona sposobem jego nienachalnego czytania.

realkriss

No ja właśnie gram w "Call of Pripyat" i choć nie jestem fanem lektorów w ogóle, pan Utta pasuje tam jak ulał.

ubersoldat

słysząc tego Pana w grze stalker (we wszystkich częściach) jestem niezmiernie uszczęśliwiony że taki głos oddaje tyle mocy tej grze, pogłębiając klimat! jakby się oglądało niesamowity film! gram aktualnie w zew prypeci i zdecydowałem się na wersje tylko z napisami polskimi ale wywaliłem tą wersję bez lektora, bo przyznam szczerze p. Mirosława mi bardzo brakuje w stalkerze :)

użytkownik usunięty
ubersoldat

Przyznaję, że nie jest on moim ulubionym lektorem, ale w grze jego głos mi nawet pasował.

ubersoldat

Zadziwiające jest, że ten pan wówczas koło 70 brzmi na górę 40-kę :) Świetny lektor, nadaje grze epickiego, filmowego klimatu.

Bruce_Lee

Uczta dla ucha :P

https://www.youtube.com/watch?v=lWM3SjD5un4

ubersoldat

Utta robi klimat, chociaż w miejscach gdzie jest dużo ludzi i kwestie przez niego czytane się nakładają nie za bardzo można coś usłyszeć.

ubersoldat

Ja przez całą grę w Cień Czarnobyla myślałem, że to nie lektor, a syntezator mowy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones