Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Teraz wygląda całkowicie inaczej niż za czasów THE O. C. Wiem że minęło 10 lat, ale jej twarz
naprawdę się zmieniła. Jej makijaż jest teraz strasznie mocny i krzykliwy, strasznie przytyła, a jej
styl już nie jest taki subtelny. Weźmy też pod uwagę że ona ma dopiero 27 lat więc mogłaby o
siebie bardziej zadbać. Kiedyś była taka śliczna! Szkoda. Brakuje mi dawnej Mischy. :(

Koralina66

ah niestety jak donoszą źródła, miała depresję, niektórzy mówią, że cierpiała na anoreksję.. dużo alkoholu, po próbach samobójczych.. właśnie zaczęłam od początku oglądać O.C. pięękna Mischa taka naturalna.. ale teraz to jak inna kobieta :) widać, że życie ją zmieniło..

Giedrys

Strasznie mi jej szkoda. Wyjątkowo piękna kobieta. Uwielbiam jej urodę. Niestety, widać, że sobie nie radzi i odbija się to także na jej wyglądzie. Szkoda :(

W The O.C. była fantastyczna! Młoda i naturalna. Uwielbiam ten serial, oglądałam wszystkie sezony z 3-4 razy :)

Koralina66

Poznałam ją w The o.cgenialna dziewczyna,taka świeża i naturalna. Teraz.. zmieniła się ale czy na lepsze? Brakuję mi jej dawnego wizerunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones