Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Może to trochę kontrowersyjne, ale moim zdaniem Mischa to najbrzydsza aktorka na świecie... chuda, blada, jakaś garbata a w dodatku ma niezbyt ciekawe rysy twarzy. czasem wygąda po prostu jak wieszak <blee>
Najpierw się lansuje takie coś, a potem robi się kampanie przeciw anoreksji. Oni ona ani jej ciało nie jest piękne. Boierzmy już lepiej przykład chociażby z Nelly Furtado czy Rihanny, ale nie z tego kościotrupa

Dobrze, że już nie ma "Życia na fali" bo naprawde nie lubiłam tego serialu. Mam nadzieję, że TVN już go nie powtórzy

sharon_6

a po co Ty na nie wchodzisz?

Binula

Rzeczywiście, chuda jak patyk;)

[url]http://theskinnywebsite.com/site/2010/02/mischa-barton-weight-update/#comme nts[/url]

Nell25

Okej,może i Mischa jest za chuda, ale na jakiej podstawie twierdzisz że jest anorektyczką?Znasz ją, ma problemy z jedzeniem?Bo anoreksja to choroba mająca podłoże psychiczne.
Ja jestem strasznie chuda i mimo tego,ze jem mnóstwo to też mnie nazwiesz anorektyczką?
A twarz ma ładną,brzydka wcale nie jest.Przynajmniej kiedyś nie była.

Binula

japa koniu

Lovely_Paige

Moze nie jest piękna, ale tez napewno nie jest najbrzydsza kobieta na swiecie. O.o Jest poprostu ładna. Zreszta o gustach sie nie dyskutuje. Dla ciebie ona może być brzydactwem, a dla kogoś innego uosobieniem piękna. Pzdr. ;)

Lovely_Paige

Boże widzisz i nie grzmisz na tak głupich ludzi - jesli ona jest brzydka, chuda i nie umie grać, to ty jesteś beznadziejna i masz pustą łepetynę. Rada pooglądaj sobie modę na sukces odstresujesz się

Lovely_Paige

oj kobieto idz leczyc kompleksy gdzie indziej, tu nie znajdziesz zrozumienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones