Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

NIe jest ani gruba ani brzydka... Gra aktorska ?! NIe wiem czy ja mam jakąś fate morganę ale wydawało mi się, że w ŻYCIU NA FALI grała naturalnie dlatego nie wiem skąd ten zarzut... Gruba i brzydka ? No cóz... Może tylko powiem tyle, że jeśli ona jest gruba i brzydka to dziwi fakt, że każdy mój kumpel, który oglądał owy serial modlił się żeby zrobili jej sesję w PLAYBOYu dlatego no cóz... Poprostu ZONK... Jak dla mnie jest bardzo ładna i nie ma mowy ani o tym by było widać nadmiar kilogramów ani nadmiar lat. Tyle

michaki999

Hej:) Zgadzam się z Tobą, że jest w miare dobrą aktorką i the oc grała bardzo fajnie. Jesli chodzi o jej urodę to zapewne połowa dziewczyn na całym globie chciałaby być tak "brzydka i gruba" jak ona. A na ekranie jako Marissa i wielu innych rolach wydała by się bradzo sympatyczna. Założę się jeszcze, ze jeżeli jej pasja jest aktorstwo to zapewne zostanie kiedyś gigantem filmowym...:) Pozdarwiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones