Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Gwiazdą była bardzo krótko za sprawą jednego serialu
Sukces "Zycia na fali" uderzyl jej do głowy
Poprosiła producentów aby uśmiercili jej postać w 3 sezonie ponieważ czuła że jest w stanie zawojować Hollywood
Jak widać grubo się myliła !
Podczas gdy inni aktorzy z "Życia na fali" zaczęli odnosić jakieś tam sukcesy tak Mischa nie zagrała w żadnym dobrym filmie (właściwie to wszystkie trafiały od razu na DVD), serial który miał być jej "Wielkim Powrotem" zdjęto z anteny po dwóch odcinkach, za to tematem numer 1 stała się jej depresja, pobyt w szpitalu psychiatrycznym, dodatkowe kilogramy i uzależnienie od narkotyków...
Coś mi się wydaje że jako aktorka jest już niestety na spalonej pozycji
Może jeszcze kiedyś zagra w jakimś serialu i znów będzie gwiazdą TV ale o współpracy z większymi reżyserami może raczej pomarzyć

Sidewinder

Wszystko co napisałeś jest prawdą. Ale Mischa jest jeszcze młoda, ma dopiero 24 lata. Nie skreślajmy jej tak odrazu. Może jeszcze zagra w czymś porządnym. Ja tam trzymam za nią kciuki, żeby jeszcze wyszła na prostą. ;)

RapaNui_

dalej nic sie nie zmienilo :D

Sidewinder

masz łeb pusty na 10000 pkt pooglądaj sobie jeszcze raz filmy z jej udziałem bo chyba to robiłeś pod wpływem alkoholu i byłeś wtedy zamroczony

Sidewinder

Oj, chyba jednak nie. Jeśli porównać jej dorobek z pozostałymi "nastoletnimi" gwiazdami życia na fali, to właściwie tylko Adam Brody ma większy dorobek niż ona.

Aguslava

Co z tego że ma duży dorobek ? Nie liczy się ilość a jakość. Filmy z jej udziałem przechodzą bez echa. A np. taka Bilson z "Życia na fali" zagrała w dwóch głośnych filmach, obecnie gra w popularnym serialu i cały czas jako aktorka jest "na topie". A taka Barton niby zagrała w wielu filmach a czy któryś z nich przyniósł jej sukces ? Żaden ! Ludzie i tak bardziej interesowali się jej stanem psychicznym, uzależnieniami i efektem JoJo...

Inne porównanie. Ona kręci kilka filmów rocznie, Daniel Day Lewis jeden na kilka lat. Skoro Barton ma większy "dorobek" oznacza to że jest lepsza ?

MikeyS

Nie ilość, lecz jakość, to jasne. Chodziło o to, że nie tak do końca jest przegrana, bo skoro gra, to znaczy, że zarabia. Pewnie na tych marnych filmach zarabia więcej niż niejeden ekspert w swojej dziedzinie (innej niż aktorska), więc jednak jakoś sobie radzi ;). O Bilson też nie było jakoś bardzo głośno w ostatnich latach, dopiero teraz gra główną rolę.

Sidewinder

Chociaż bardzo ją lubię, to muszę przyznać, że masz sporo racji. "Życie na fali" przyniosło jej rozgłos, pieniądze i uwielbienie fanów. Rola Marissy była ciekawa i myślę, że spokojnie mogła jeszcze grać tę postać przez kilka sezonów (podobno serial w założeniu miał mieć 7 serii). Chyba za bardzo uwierzyła w swoją sławę i wydawało jej się, że szybko zrobi karierę na dużym ekranie, jednak jakoś specjalnie się jej to nie udało. Do tego nie udźwignęła popularności, jaką przyniósł jej serial, bo popadła w kłopoty niczym grana przez nią panna Cooper. Mam nadzieję, że jeszcze uda jej się zabłysnąć i pokaże, że stać ją na wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones