Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Dla mnie jest ideałem kobiety, oczywiście z wyglądu bo osobiście jej nie znam. Kocham się w niej platonicznie, ale na zabój. Jest ode mnie młodsza o 3 dni i czuję że mamy wiele wspólnego.

rob_al

Ja się wcale nie dziwie.Mischa jest bardzo ładna i ma w sobie coś.Niedawno widziałem dziewczyne bardzo do niej podobną.Nawet usmiechała się w taki sam sposób. Nazwałem ją w myśli Marissa :)

rob_al

Ja tam uważam żę nie jest jakoś specjalnie ładna ale dobrze i efektownie gra.

Kizia_2

według mnie obok Kate Beckinsale i Evangeline Lilly, jest jedną z najładniejszych kobiet na globie

mate21

Cóż, ja uważam, że jest sztuczna, ma brzydką grzywkę, sama tez nie jest zbyt piękna (ale nie jest brzydka), sztucznie gra, a już całkiem w OC. Tam to była po prostu jednym wielkim flakiem w oleju. Już Rachel Blison, chociaż jest tzw. różową lafcią(a takich nie znoszę) jest ładniejsza (i to o niebo), lepiej gra i jest dużo żywsza!

agnavi

Mischa świetnie zagrała swoją postać według mnie w trudnym filmie Zagubione. Jak na 15 letnią aktorkę świetnie zagrała w tym dosyć poważnym filmie

rob_al

Niewątpliwie przyciąga uwagę-ma w sobie to coś(zgadzam się ze Sławciem)i jest bardzo atrakcyjna.Ma zdaje się urodę po matce gdyż widac u niej iryjskie rysy.Wogóle Irlandki z reguły są bardzo ładne(jak dla mnie).Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones